Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Rozčílená Mynářová po kokainové kauze s Forejtem: Chodí mi obnažená přirození

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
to jsou trable!
Sotva Alex Mynářová (36) a Jindřich Forejt (42) složili zbraně a přestali se hádat, řeší manželka hradního kancléře další trable. Krásná moderátorka se svěřila, že jí do zpráv chodí obnažená pánská přirození. O víkendu dokonce obržela video, na kterém se muž uspokojoval!

„Žádám pány, aby mi přestali posílat svá obnažená přirození,“ napsala na sociální síť Alex Mynářová, která snad nemá chvíli klidu.

Dvojnásobná maminka už toho má plné zuby. „Dalšímu borcovi, který mi v sobotu poslal video, na kterém se uspokojuje, doporučuju, aby si nejprve doma pořádně uklidil a pak si našel ženu! Nechápu to, nezveřejňuju žádné lechtivé či provokativní fotky a jestli vás vzrušuje pohled na ženu s kojencem v náručí, pak vyhledejte odbornou pomoc! Prozatím nikoho nejmenuju,“ rozčílila se Mynářová.

Manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře (52) musí tyto nepříjemnosti řešit krátce poté, co se veřejně hádala s bývalým protokolářem Jindřichem Forejtem. Ten nejprve zkritizoval průběh předávání státních vyznamenání s tím, že Alex neměla co dělat v první řadě. Mynářová se pak vytasila s tvrzením, že Forejt je kromě protokolu „odborníkem i na kokain, prostituty a falšování dokumentů o vzdělání“.

„Co na to mám říct? Asi měla Alex dlouhý večer, asi je prostě unavená. Mohl bych ji žalovat, ale já si myslím, že to gentlemansky omluvím tím, že měla dlouhý večer,“ kroutil pak pro eXtra.cz Forejt hlavou.

Související články

Další články