Asi není potřeba zdůrazňovat, že naše sny vychází z podvědomí a dokáží o nás toho dost prozradit. Možná budete sami překvapeni, co se na sebe díky vlastním snům dozvíte, a možná se vám po rozklíčování těchto pocitů uleví. Zdá se vám často o vašem ex? Pak se zamyslete, v jaké situaci se vám o bývalém nejčastěji zdá.

1. Velký comeback

Neustále se ti zdá o tom, že bývalý žadoní a prosí, aby se k tobě mohl vrátit? Můžeš si pogratulovat! Vše je už za tebou. Pokud se ti totiž často zdá o tom, že se k bývalému vracíš, znamená to naprostý opak. Ve všem už máš jasno a rozhodla ses jít dál.

2. Staly se z vás nejlepší kamarády

Není ve snu situace, kdy by sis nešla pro radu za svým ex? Cítíš k němu ty stejné pocity jako ke kamarádovi? Pokud máš takové sny, znamená to, že by sis měla dát velký pozor na to, abys neopakovala ty stejné chyby z předešlého vztahu.

3. Není den ani noc, abys kvůli němu neplakala

Dnem i nocí po něm truchlíš a není jednoduché udržet tvé slzy na uzdě. Kolikrát tě i pláč vzbudí, až takový je tvůj smutek. Výklad snu je v tomto případě celkem jednoduchý. Po tvém ex se ti neustále stýská a čeká tě tedy ještě hodně dlouhá cesta, než se s novou situací sžiješ.