Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ROZCHODOVÝ SNÁŘ JE TADY: Leze ti do snů EX? Víme, co to znamená!

O čem se ti nejčastěji zdá?
Zdroj: Profimedia.cz
Právě jsi prožila méně či více vyčerpávající rozchod a zvykáš si na singl život? Jistě je to pro tebe spousta změn, a tak se nemůže nikdo divit, pokud ti čas od času do snů vleze tvůj bývalý partner. Konečně vám přinášíme rozchodový snář, který vám prozradí význam snů.

Asi není potřeba zdůrazňovat, že naše sny vychází z podvědomí a dokáží o nás toho dost prozradit. Možná budete sami překvapeni, co se na sebe díky vlastním snům dozvíte, a možná se vám po rozklíčování těchto pocitů uleví. Zdá se vám často o vašem ex? Pak se zamyslete, v jaké situaci se vám o bývalém nejčastěji zdá.

1. Velký comeback

Neustále se ti zdá o tom, že bývalý žadoní a prosí, aby se k tobě mohl vrátit? Můžeš si pogratulovat! Vše je už za tebou. Pokud se ti totiž často zdá o tom, že se k bývalému vracíš, znamená to naprostý opak. Ve všem už máš jasno a rozhodla ses jít dál.

2. Staly se z vás nejlepší kamarády

Není ve snu situace, kdy by sis nešla pro radu za svým ex? Cítíš k němu ty stejné pocity jako ke kamarádovi? Pokud máš takové sny, znamená to, že by sis měla dát velký pozor na to, abys neopakovala ty stejné chyby z předešlého vztahu.

3. Není den ani noc, abys kvůli němu neplakala

Dnem i nocí po něm truchlíš a není jednoduché udržet tvé slzy na uzdě. Kolikrát tě i pláč vzbudí, až takový je tvůj smutek. Výklad snu je v tomto případě celkem jednoduchý. Po tvém ex se ti neustále stýská a čeká tě tedy ještě hodně dlouhá cesta, než se s novou situací sžiješ.

Související články

Další články