Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Rozchod u Koukalových: Gábina byla v krizi už ve StarDance. Koukal na ni při tanci nekoukal

Rozchod u Koukalových: Gábina byla v krizi už ve StarDance. Koukal na ni při tanci nekoukal
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
konec lásky
Veřejnost a hlavně fanoušci vstřebávají zprávu, že se Gabriela Koukalová (30) rozešla s manželem Petrem (34). Někdejší česká reprezentantka v biatlonu a profesionální badmintonový hráč už spolu delší čas nebydlí. I když se o problémech mezi manželi spekulovalo již během show StarDance, až nyní vyšlo najevo, že manželé krizi nepřekonali.

Gabriela (30), která v květnu 2019 oficiálně oznámila ukončení své sportovní kariéry, byla mezi prvními oznámenými účastníky taneční soutěže StarDance. Jelikož se začala pravidelně objevovat na televizních obrazovkách, zájem veřejnosti o její osobu a soukromí se logicky zvedl.

Údajná nevěra s tanečníkem

Už na podzim, kdy Gábina válela v tanečních střevících na parketě, se hojně spekulovalo o tom, zda nemá s manželem Petrem problémy. Více než je zdrávo totiž trávila čas se svým tanečním partnerem Martinem Prágrem. O pět let mladší Martin měl sice v té době přítelkyni, to ale veřejnost příliš nezajímalo a dál se i mezi vrabci na střeše šuškalo, že mezi Gabrielou a jejím tanečníkem je něco víc.

Manžel jí nefandil

Románek sice popírali, ale fakt, že Gábinu na přímé přenosy nedoprovází její manžel, se nedal popřít. Každý, kdo čekal, že Gabrielin manžel bude v hledišti sedět v první řadě a držet své ženě palce, se nedočkal... Gábina vždy otázky na Petra zahrála do autu a dál se usmívala do kamer, jako by nic. Teď už je jasné, že jejich manželství v té době nebylo zdaleka tak růžové, jak se snažila prezentovat.

Každý bydlí jinde

Podle důvěryhodného zdroje z okolí Koukalových spolu manželé už nějakou dobu nežijí. Pandemie koronaviru odhalila, že zatímco Petr Koukal tráví své dny v Hořovicích, Gabriela odjela k rodičům.

Podle zdroje nedošlo ve vztahu k žádným podrazům, manželství zkrátka jen nevyšlo. „Petr do toho vztahu dal všechno. Nejen ke Gábině, ale i k jejím rodičům se choval s úctou a byl vždy nápomocný. Kdykoliv by všem přispěchal na pomoc a na tom se nic nezměnilo ani teď,“ popsal situaci u Koukalových zdroj webu expres.cz. Ten o rozchodu informoval jako první.

Gabriela a Petr spolu začali chodit před sedmi lety a v roce 2016 se vzali. Gábina si vztah s Petrem nemohla vynachválit. Pro Českou televizi přiznala, že Petr jí byl velkou oporou, kdy padla na dno psychicky i fyzicky. Koukalová bojovala dlouhá léta s poruchou příjmu potravy.

Související články

Další články