Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rozchod těsně před porodem: Jako chlap je pro mě mrtvej, prohlásila A.N.D.U.L.A!

Neví, čím už zaujmout?
Zdroj: instagram.com
+ Další 4 fotografie
Život Anety Chovanové (28) alias A.N.D.U.L.Y připomíná horskou dráhu. Nejdříve avizuje pompézní svatbu s mužem, kterého následně opustí pro jiného partnera. S tím po pár měsících vztahu otěhotní a teď prohlašuje, že je pro ni mrtvej chlap. Rozchod dvou rádoby holubiček těsně před porodem všechny překvapil.

Byla to láska jako trám. Všichni věřili, že A.N.D.U.L.A a František Doležal spolu už zůstanou na věky věků. Opak byl pravdou a pohádky je konec, což by nebylo tak strašlivé, kdyby A.N.D.U.L.A nebyla těhotná.

S Františkem otěhotněla už po půl roce vztahu a teď na malé miminko bude úplně sama. To se nezdráhala prozradit na svém Instagramu, kde se rozběhla bouřlivá diskuze. „Jako chlap je pro mě mrtvej, jako otec uvidíme,“ říká.

Zdá se, že Franta kluk do nepohody tak úplně nebyl. „Desítky ženy. Všichni se mi smáli. Nikdo mi nic neřekl. Přišel mi jeden anonym. Potřebovala jsem důkaz. On se mi vysmíval, že se nic nedozvím. Zapíral i ty zkurvený skreeny, který jsem mu ukazovala,“ rozčiluje se budoucí maminka v diskuzi ohledně jeho pravděpodobných ne­věr.

„Tohle byla jen třešnička na dortu. Rozešla jsem se s ním kvůli nezájmu, ignoraci a žádnému zázemí,“ svěřuje se A.N.D.U.L.A.

Dodává, že byl lakomec a staral se jen o sebe. Přes to všechno si myslí, že to tak dopadnout mělo.

Související články

Další články