Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Rozchod Strýcové s Krausem: Nevěra nebo nezodpovědnost? Někdo z nich zásadně nemluví pravdu!

+ Dalších 60 fotografií
GLOSA Rozchod hvězdného párečku, zpěváka Davida Krause (38) a tenisové bohyně Barbory Strýcové (32) vyšel najevo asi tím nejméně šťastným způsobem, jaký snad existuje. Žádné koordinované uhlazené vyjádření o tom, že budou dál přáteli a podobné blablabla. Báru nejdříve zradila ruka ochmatávačka nového kluka a pak taky její vlastní slova, s kterými by David nejspíš vůbec nesouhlasil!

Vše začalo poté, co novináři Báru načapali s pohledným mládencem, který jí majetnicky rukou prohmatával půlky, což asi jen tak nějaký kamarád nedělá. Když pak náš redaktor volal samotnému Davidovi, co na to říká, bylo na něm poznat, jak trpí bolestí. Tohle fakt nehrál!

Báro, to ti máme věřit?

Takže když pak přišlo Bářino vyjádření, už bylo tak trošku za zenitem.

„Můj vztah s Davidem skončil. Není to záležitost několika hodin, ale měsíců. Nechtěla jsem veřejně řešit naše osobní problémy,“ uvedla například.

Měli prý rozdílné povahy. „Já sportovkyně, která musí mít ve všem pořádek a všechno má naplánované na minuty, on umělec, který mě učil, že je občas potřeba vydechnout a nestresovat se. Ale jako mnoho jiných vztahů i my jsme se bohužel dostali časem do problémů. Dlouho jsme se je snažili vyřešit, chvíli to vypadalo líp a chvíli zase hůř. Ale poslední dva měsíce už jsme spolu nežili,“ přidala pak.

Nevím, jak komu, ale mě osobně z toho vyplývá jedna věc: totiž jako by tenistka naznačovala, že s Davidem se nedalo kvůli jeho nezodpovědnosti žít. Třeba se ale pletu a nerozumím jí.

Kdo tu kecá?

29. května tohoto roku však ještě David Kraus s Bárou plánoval svatbu a rodinu a říkal, že toto léto ji na turnaje doprovázet nebude, aby ji nerozptyloval.

„Já jsem jako dítě, chtěl mít děti v pětadvaceti. Bude mi čtyřicet. Takže mám velký skluz. Ale čekám, až Bára skončí. Ale zároveň je Bára pořád dobrá tenistka a přál bych jí, aby nakonec své kariéry tomu dala ťafku. Já chci, aby se Bára ráno probudila, neměla trénink a měli jsme svatbu. Bára je gladiátor nové doby. Já jí obdivuju, ale svatba přitom nejde,“ řekl David Kraus tehdy dennímu TopStaru Primy.

Záhada roku!

Existují dvě možnosti: buď o tom, že už s Barborou Strýcovou není, nevěděl (možná až do čtvrtka, než to prasklo), nebo byl tak výborný herec, že vše zatloukal a nikdo na něm nic nepoznal.

Zatím to ale vypadá spíš na to, že se to, stejně jako ostatní, dozvěděl až z novin. V tu chvíli by to ale znamenalo, že Barbora všechny vodila až za nos.

Je jasné, že je to jejich život a mohou si dělat, co chtějí. Klidně se i podvádět, bude-li libo. Každopádně ohledně svého vztahu nikdy nebyli úplně tajuplní, takže se zájmu o to, proč se to mezi nimi rozbilo, nemůže nikdo divit.

Hrají si s námi?

A je Bára opravdu holkou Petra Matějíčka z módního časopisu? Většina lidí z branže ho považuje za gaye, což on sám potvrzuje (onu zvěst), ale tvrdí, že to tak není. Zároveň ale mluví o vztahu s ní tak zvláštně, že se za tím může opravdu jen skrývat nějaká kamarádská výpomoc, ba dokonce možná – kdo ví? – i pomsta Davidovi za něco, co mohl provést. Moc si totiž nemyslím, že by se takhle ostře sledovaná osobnost jako Bára v podobné situaci nechala osahávat na veřejnosti, kdyby to nebyl úmysl a domluvené focení. To jsou už ale spekulačky.

Každopádně tu máme nyní jednu velmi lukrativní mladou ženu k mání. A s Matějíčkem, kdyby tedy byl jejím novým frajerem – se o ni popere hodně chlapů. David taky pro dívky určitě nebude k zahození, takže až si dostatečně popláče, určitě nás zase překvapí nějakým hodně sexy úlovkem.

Mohlo by vás zajímat

Další články