Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rozchod! Shopaholic Nicol je po čtyřech letech vztahu opět sama. Jaký byl důvod konce?

Schopaholic Nicol oznámila na Instagramu rozchod.
Zdroj: Se souhlasem Shopaholic Nicol, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Rozchod

Moderátorka a internetová osobnost Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol (31) oznámila rozchod. S nyní již bývalým partnerem Kubou tvořili pár čtyři roky, ale kvůli rozdílným názorům se nakonec rozešli. Nikol se s novinkou podělila na sociálních sítích.

Youtuberka a moderátorka televize Óčko Nikola Čechová, která je na sociálních sítích známá jako Shopaholic Nicol, potvrdila rozchod. V obsáhlém příspěvku, který sdílela na Instagramu, se rozepsala o tom, proč to páru nevyšlo.

S Kubou už nějaký čas netvoříme pár, začala svou otevřenou zpověď Nikol, která byla s nyní již bývalým partnerem Jakubem čtyři roky. „Mohla bych tady vypisovat dlouhé slohy o tom, jak nám bylo ty 4 roky krásně, co jsme si předali, jak se máme rádi a co pro sebe znamenáme. To my ale všechno víme a řekli jsme si to sami spolu z očí do očí,” pokračovala a dodala, že to byl láskyplný a opravdový vztah.

Zůstali přáteli

S Jakubem se prý nerozešli v hádce a nadávkách, ale zůstali přáteli a respektují se. „Jednoduše to už v některých věcech neklapalo. Je nám to oběma líto, ale tak to v životě prostě chodí,” uzavřela zpověď. K rozsáhlému textu přidala i fotografii z jejich společné dovolené, na níž ale už netvořili pár.

Slova podpory

Na Instagramu Nikol sleduje více než sedm set tisíc lidí, proto není divu, že se hned vyrojily komentáře, které influencerku podporovaly. „Ať se vám oběma moc daří,” napsal Karel Kovář alias Kovy, který rovněž patří k nejsledovanějším influencerům v Česku. „Tohle obdivuji. Každý sdílí nový vztah, ale rozchod pak jen tak mlčky přejde. Hodně štěstí, Nicol!” napsala další uživatelka pod fotografii.

Související články

Další články