Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Rozchod se nekoná: Lucie Vondráčková s velmi odvážným dekoltem vyvenčila Petra Vojnara

Petr Vojnar a Lucie Vondráčková vyvrátili pochybnosti o rozchodu.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
LÁSKA

Skončil nebo neskončil po pár měsících románek mezi Lucií Vondráčkovou (41) a Petrem Vojnarem (45)? Nedávné prohlášení zpěvačky o tom, že svého drahého už dlouho neviděla, vyvolalo pochybnosti. Ale snímky dvojičky z pondělí ukazují, že vše je jinak. Co Petr Vojnar řekl eXtra.cz?

Lucie Vondráčková: Petr je velkej, zvládne to

„Nemám, vůbec nemám čas na lásku. Nestíhám,“ řekla v rozhovoru pro pořad Showtime zpěvačka s tím, že ani netuší, jak se má Petr Vojnar.

„To nevím, já jsem ho dlouho neviděla. Myslím, že to zvládne, je to velkej kluk,“ uvedla matka dvou synů Lucie Vondráčková a spoustě lidem v tu chvíli připadalo, že šlo o náznak rozchodu.

Petr Vojnar: Nic se neděje

Ale není tomu tak.

Jsme stále normálně spolu. Dokonce jsme spolu byli v pondělí na akci. Nic zásadního se neděje a ani nikdy nedělo,“ řekl eXtra.cz moderátor Petr Vojnar.

„Lucka asi v Showtime pojmenovala něco asi ne úplně jasně a všichni v tom hned vidí drama,“ dodal s úsměvem.

Jak se poznali

Petr Vojnar randí s Lucií Vondráčkovou několik měsíců. Blíž se poznali na natáčení klipu Raega, ale cestu k sobě našli až později v nahrávacím studiu, v němž se potkávali.

„Jsem povrchní, všímám si toho, jak vypadají. Vizuální kontakt je první a pak je také důležité, když poprvé promluví a jestli dá dohromady alespoň jednu holou větu.” Uvedl také to, že právě to mu imponovalo na Lucii. „Nejen že je krásná a chytrá, ale dá se s ní i skvěle povídat. Je to ideální kombinace,” myslí si.

Lucii na Petrovi nejvíce imponuje to, že je vtipný, sečtělý a dokáže být zticha v momentě, kdy je to důležité. Přesně to jsou vlastnosti, které vždy hledá u svého partnera.

Související články

Další články