V daném díle, který odvysílala TV Nova, se představily dvě dívky, které spolu žily v jedné domácnosti. Veronika s Květou působily ve Výměně manželek jako velmi stabilní pár. Obě ženy si dokonale rozuměly a doplňovaly se. V době natáčení žila Verča se svou partnerkou Květou přes rok a půl. Jenže to už je minulost…

Aktuálně se řeší napadení. „Kámoše napadla po tom, co se u ní pilo, kámoš začal dělat údajně bordel, a tím jí vzbudil malou dcerku. Veronika se v opilosti naštvala a kámoše opakovaně brutálně napadala,“ stojí v e-mailu, který nám zaslala kamarádka Veroniky, jež nechtěla být jmenována.

Napadení se ale řešilo i v jedné facebookové skupině. Tam Veronika přiznala, že svého kamaráda zmlátila hlava nehlava. „Měl jsi dostat do držky mnohem víc, nebo jsem tě měla nechat skočit z toho balkonu, debílku. Dobře jsem ti rozbila tu tvou držku,“ uvedla Veronika. Na její slova napadený mladík jménem Petr reagoval tak, že zveřejnil snímek s podlitinou pod okem.

Je evidentní, že v životě mladé maminky nezavládl klid. Podle všeho má totiž sklon k drogám a alkoholu. Možná by si ale měla uvědomit, že dítě je vždy na prvním místě.

Kdo je Veronika z Výměny manželek: S Veronikou se život opravdu nemazlil. Ve 12 letech jí zemřela maminka, a tak se zničehonic ocitla v dětském domově, ze kterého se po nemálu průšvizích dostala až do výchovného ústavu. Pak už zbýval jen krůček, aby se spustil nekončící kolotoč. Verča začala koketovat s drogami, v 16 letech otěhotněla a občas se živila i jako placená společnice.