Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rozchod s Michalem jí prospěl: Tereza z Výměny po odchodu agresora změnila vizáž

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
výměna manželek
Ve středeční Výměně manželek na sebe upoutala pozornost především rodina z Vykmanova, kterou tvořili Tereza (23), Michal (26), Míša (3) a Matyáš (2). Zatímco Michal se v pořadu projevil jako agresivní slintal, Terezu mnozí diváci viděli jako neupravenou a utlačovanou maminku dvou dětí, která po boku svého výbušného partnera ztrácí chuť do života. Na každém šprochu je pravdy trochu a po rozchodu Tereza rozkvetla.

Zatímco někteří lidé po rozchodu vypadají příšerně, naberou kila a smutek ze ztráty partnera jim ani nedovolí se o sebe řádně starat, u Terezy z Výměny manželek je tomu naopak. Po boku agresivního Michala, který nechodil do práce a nestaral se ani o děti, rozhodně na svých 23 let nevypadala. Poté, co s ním vyrazila dveře, se z ní začala stávat krásná žena.

Terezin vzhled ve Výměně manželek 2020 se stal terčem diváckých komentářů na sociálních sítích. Podle mnohých byla velmi oteklá, rudá a ani barva vlasů jí nelichotila. Některé komentáře na její postavu byly až hanlivé. Žena, kterou lidé viděli na obrazovkách, je už ale minulostí.

Zdá se, že díky rozchodu s Michalem si Tereza uvědomila svou cenu. Obarvila si vlasy tmavě hnědou barvou, zhubla spoustu přebytečných kil a vypadá mnohem lépe. Z utlačovaného káčátka se stává labuť, která navíc jako matka samoživitelka péči o syny zvládá mnohem lépe, než když se musela starat ještě o zcela neschopného partnera.

Ztráta sebevědomí

Někteří diváci se shodli na tom, že zničené sebevědomí a podlomenou psychiku má u Terezy na svědomí právě agresivní Michal. Zřejmě nebyli daleko od pravdy, je totiž vidět, že Tereze se dnes daří lépe a lépe se i cítí. Agresivního partnera poslala k šípku nejen kvůli tomu, že nechodil do zaměstnání a nestaral se o děti, ale i proto, že jí chtěl ublížit a vzal na ni kladivo.

Související články

Další články