Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

ROZCHOD ROSOLA S OCHOTSKOU: Na scéně je další žena. Potěší Lukášovu milenku Znamenáčkovou?

Míša je smutná, Karolína se může usmívat.
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Aneta Znamenáčková vesele randí s tenistou Rosolem, který odkopl svou manželku Míšu Ochotskou. A užívá si také expřítel Znamenáčkové a má k tomu velký důvod.

Jak eXtra.cz informovalo, současná milenka Lukáše Rosola Aneta Znamenáčková ukončila v loňském prosinci tříletý vztah právě kvůli milostnému vzplanutí k tenistovi. I když by se zdálo, že bývalého partnera to psychicky položí, ten se Znamenáčkové naopak zdálky směje – našel si totiž mladší modelku, která se letos bude ucházet o prvenství v soutěži krásy Česká Miss.

Vypadá to jako souboj kdo s koho a kdo s kým. Znamenáčková utekla ze vztahu kvůli Rosolovi, její ex Lukáš Kverka vrátil ambiciózní fitness trenérce úder. Redakci se podařilo zjistit, že si našel novou lásku – devatenáctiletou adeptku soutěže krásy Česká Miss 2017 Karolínu Güntherovou.

„Jen co se Znamenáčková s Kverkou rozešla kvůli poměru s Rosolem, nelenil a nabrknul si novou. Mladší a řekl bych, že i intelektem zajímavější modelku. Co vím, tak spolu randí už měsíc a řekl bych, že vypadá mnohem spokojenější, než byl se Znamenáčkovou,“ řekl nám člověk z Fitness Aquapalace Praha, kde se celý milostný čtyřúhelník seznámil.

Podívejte se na obě sokyně v lásce do galerie a sami posuďte, která je více sexy…

Související články

Další články