Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Rozchod roku! Plekanec to ukončil s Vondráčkovou. Víme, proč už to nešlo

Rozchod roku! Plekanec to ukončil s Vondráčkovou. Víme, proč už to nešlo
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Slavný český hokejista a dlouholetý reprezentační kapitán Tomáš Plekanec (35) ukončil vztah se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (38) . Už to prý s ní dál nešlo. Víme, co za tím je.

"Já s Lucií bychom vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat,“ uvedl slavný český hokejista, který národnímu týmu řadu let dělal kapitána.

Ptáte se, proč už s Luckou Vondráčkovou (38) nemohl být? Tak vám to povíme. Tomáš Plekanec je opravdu hodný kluk. Je férový, má dobré srdce, je to pohodář. V kabině se o něm dokonce říká, že na hokejistu je až moc hodný. Tichý kluk, který se do žádných lumpáren nikdy nepouštěl. Když šli kluci po zápase lovit holky, on jel domů. Takový je Pleky.

A Lucie Vondráčková? Ta má a vždy měla pověst náladové rozmazlené semetriky. Podle hlasů z jejího okolí se jedná o ženu, která nikdy není spokojená s tím, co má a pořád chce něco více.

Pleky to zkoušel snášet hodně dlouho. Teď už to prostě ale nešlo... A šušká se, že nehezkou roli sehráli také rodiče Lucie Vondráčkové. Také s těmi je prý hodně těžké vyjít.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy