Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Rozchod roku! Plekanec to ukončil s Vondráčkovou. Víme, proč už to nešlo

S Luckou to už dál prostě nešlo.
+ Dalších 13 fotografií
Slavný český hokejista a dlouholetý reprezentační kapitán Tomáš Plekanec (35) ukončil vztah se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (38) . Už to prý s ní dál nešlo. Víme, co za tím je.

"Já s Lucií bychom vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat,“ uvedl slavný český hokejista, který národnímu týmu řadu let dělal kapitána.

Ptáte se, proč už s Luckou Vondráčkovou (38) nemohl být? Tak vám to povíme. Tomáš Plekanec je opravdu hodný kluk. Je férový, má dobré srdce, je to pohodář. V kabině se o něm dokonce říká, že na hokejistu je až moc hodný. Tichý kluk, který se do žádných lumpáren nikdy nepouštěl. Když šli kluci po zápase lovit holky, on jel domů. Takový je Pleky.

A Lucie Vondráčková? Ta má a vždy měla pověst náladové rozmazlené semetriky. Podle hlasů z jejího okolí se jedná o ženu, která nikdy není spokojená s tím, co má a pořád chce něco více.

Pleky to zkoušel snášet hodně dlouho. Teď už to prostě ale nešlo… A šušká se, že nehezkou roli sehráli také rodiče Lucie Vondráčkové. Také s těmi je prý hodně těžké vyjít.

Mohlo by vás zajímat

Další články