Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Rozchod roku na spadnutí: Veronika Kopřivova drsně setřela Jaromíra Jágra. Její slova vás šokují

Je to konec jejich vztahu?
Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
Hokejový bůh Jaromír Jágr získal smlouvu v Calgary v Kanadě a brzy se tam hodlá přesunout. Podle slov jeho partnerky Veroniky Kopřivové ale pojede sám. Znamená to snad konec vztahu?

Zdá se, že Jaromír Jágr pojede do Calgary sám. Jeho drahá přítelkyně Veronika Kopřivová se pochlubila, že do Kanady se s Jágrem stěhovat nebude. To u jejích a Jágrových fanoušků okamžitě vyvolalo pochybnosti o jejich vztahu.

„Podle mě jsou to kraviny. Nevím, co na tom řešit. To je informace, která pro lidi není vůbec důležitá,“ odvětila Kopřivová, když se jí redakce zeptala, kdy poletí do Kanady.

Po dvouletém vztahu, který strávili převážně na slunné Floridě se dalo čekat, že Verča sbalí kufry a s hokejovou legendou půjde až na kraj světa! Opak je ale pravdou. Kopřivová se možná bojí, že v Calgary potká Dianu Kobzanovou, se kterou nemá úplně dobré vztahy. Její partner však bude Jágrovým spoluhráčem.

Související články

Další články