Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Rozchod roku: Krásná Eliška Bučková je zase k mání. Rozešla se s Jakubem Vágnerem

Eliška byla s Jakubem už nejsou spolu.
+ Dalších 33 fotografií
Eliška Bučková (29) chodila s Jakubem Vágnerem (36) dlouhé dva roky. Někteří fanoušci se už těšili, kdy dojde ke svatbě, protože to páru ohromně slušelo. Druzí byli skeptičtější a všimli si, že se dvojice spolu už delší dobu neukazuje. Nyní se už ví proč. Modelka na svých sociálních sítích potvrdila rozchod s rybářem Jakubem Vágnerem.

„Máme různé touhy, různé sny a toužíme po tom sdílet je a realizovat s milovanou osobou. Někdo touží po teple rodinného krbu, společných chvílích, někdo po dobrodružství a cestování. Všechny sny mají stejnou váhu, protože každý z nás má právo snít. Pravá láska hledá společnou cestu k jejich uskutečnění. Ale láska je i to chtít dobro toho druhého a být mu na jeho cestě za snem oporou jako přítel. To nemění její sílu a velikost, jenom získává nový rozměr,“ napsala Eliška Bučková (29) na Instagram.

Eliška byla s Jakubem Vágnerem dva roky. Společně působili jako dokonalý pár a lidi je měli rádi. Proto všechny překvapilo, když Eliška po dlouhé době na sociální síť napsala, že s Jakubem už pár nadále tvořit nebudou.

Už delší dobu se pár neobjevoval společně na veřejnosti, a když se redakce eXtra.cz Elišky před časem na Jakuba zeptala, tak odvětila, že na toto téma nebude mluvit, protože se jim to s Jakubem už několikrát vymstilo.

V té době to ještě vypadalo, že je vše v nejlepším pořádku. Kvůli rozdílným pohledům na život se ale nakonec rozešli. Snad Eliška najde štěstí po boku někoho jiného.

Mohlo by vás zajímat

Další články