Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

ROZCHOD ROKU: Jaromír Jágr není s Kopřivovou, Veronika má jiného

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 25 fotografií
víme první
Vztah hokejového boha Jaromíra Jágra (46) a modelky Veroniky Kopřivové (27) je podle všech indicií u konce. Pár se měl rozejít již před delší dobou, ale pro svůj klid dále společně chodili na různé akce, aby kolem sebe nevzbudili rozruch. Jenomže tahle taktika nemůže fungovat věčně.

Pěkně dlouhou dobu se spekulovalo o tom, zda Veronika Kopřivová stále chodí s hokejistou Jaromírem Jágrem (47). Zatímco ještě před rokem sem tam dala fanouškům nahlédnout do jejich soukromí, tak v současné době se na sociálních sítích vyjadřuje převážně ke svému podnikání.

Před nějakou dobou byli sice společně nachytáni na večeři, ale chovali se k sobě velmi odtažitě. Veronice se ale pokaždé povedlo veřejnost zmást natolik, že lidi začalo unavovat hledat pravdu, a tak Veroniku nechali být.

V poslední době se naopak začaly objevovat informace, že vztah Kopřivové a Jágra je dávno passé. A to se koneckonců potvrdilo i nyní a nejspíše je už zbytečné dál tajit pravdu. Veronika a Jaromír údajně nechtěli, aby kolem jejich rozchodu byl takový šrumec jako v době, kdy se dávali dohromady.

V příštím článku vám přineseme podrobnosti jejich rozchodu a odhalíme nového přítele Veroniky Kopřivové.

Související články

Další články