Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Rozchod pro ni byla RÁNA Z ČISTÉHO NEBE! Lucie Vondráčková musí měnit úplně všechno

Lucie je krásná dáma. Nyní je ale smutná.
+ Dalších 12 fotografií
Nedávné oznámení Tomáše Plekance (35) o tom, že jdou s Lucií Vondráčkovou (38) od sebe, asi zarazilo nejen její fandy, ale i samotnou zpěvačku. Zdá se, že do poslední chvíle neměla tušení, že se něco děje!

Vypovídá o tom fakt, že až nyní oznámila, že všechny své české aktivity musí na pár týdnů omezit.

Lucka (38) v těchto dnech překopává celý svůj program, není se čemu divit. Navrhl jsem jí, aby se akce fanklubu přesunula na jiný termín. Po dlouhém zvažování a hledání různých řešení nakonec souhlasila. Věřte, že tohle je rozhodnutí fanklubu, ne Lucky. Všem, kdo si zakoupili vstupenky, zašleme během zítřejšího dne e-mail,“ uvedl blízký spolupracovník Lucie Petr D. Mráček.

Dvojice spolu sice prý už dlouho nežila, ale rázné říznutí do vztahu asi bylo pro pěnici velkým překvapením a teď musí všechno překopat.

Lucie se také poprvé od rozchodu obšírněji vyjádřila. „Tolik podpory a lásky a pochopení jsem nečekala. Je to taková vlna tsunami ze všech stran. Je to nečekané a člověk najednou vidí, kolik má přátel,“ řekla TN.cz.

O Tomášovi se zase spekuluje v souvislosti s Lucií Šafářovou a jejich společnou dovolenou.

Mohlo by vás zajímat

Další články