Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rozchod po 9 letech! Standa Dolínek ze SuperStar přiznal, že to bolí

Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
Je konec
Byl zamilovaný až po uši a užíval si svého partnerského vztahu. Před necelým měsícem mu ale láska vyhořela jako sirka. Finalista první řady SuperStar Standa Dolínek se rozešel se svým letitým partnerem, se kterým žil v Ostravě. Kvůli rozchodu se dokonce přestěhoval do nedaleké Opavy.

Redakce eXtra.cz získala informaci o Standově nešťastném rozchodu a talentovaný zpěvák ji potvrdil. "Je to pravda. Nejsme spolu. Jsou tomu asi čtyři týdny. Stává se to, že se po letech partneři rozejdou a nevyhnulo se to ani nám. Měli jsme krásný vztah a jsem rád za každý den, který jsme spolu ve vztahu byli," řekl eXtra.cz Standa.

Co bylo přesnou příčinou, nechtěl finalista první řady SuperStar upřesnit "Nebudu zacházet do detailů. Prostě klasický rozchod, kdy se dva lidé po letech rozejdou. Nic co by nezažili i jiní," s bolestí v srdci řekl Standa.

Rozchod po tolika letech bolí. I když Standa patří k silným lidem, kteří nedávají bolavé city moc najevo, věří, že se z rozchodu co nejdříve oklepe. "Kdybych řekl, že to nebolí, lhal bych. Ale jdu dál a snažím se přemýšlet pozitivně. Láska na konci vždycky bolí, každý člověk je zranitelný. Dívám se dopředu, to je nejlepší recept, jak si věci moc nepřipouštět," dodal Standa Dolínek

Mnozí fanoušci finalisty první řady SuperStar, ale i blízcí lidé přejí Standovi, aby rozchod co nejrychleji přebolel a on měl opět důvod usmívat se na svět.

Související články

Další články