Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Rozchod po 3 letech! Adam Mišík už není s vnadnou modelkou, prý kvůli nevěře!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Kopačky
Rozchod byl na spadnutí několikrát, teprve teď se ale stal skutečností. Adam Mišík (21) už není s modelkou Dianou Kratochvílovou (20). Chodili spolu 3 roky a za kopačkami údajně stála i nevěra. Dámy, která z vás má na single zpěváka zálusk?

Adam Mišík je volný, po třech letech se rozešel s modelkou Dianou Kratochvílovou Přestože navenek předváděli velkou lásku a vášeň, za zavřenými dveři jejich vztah neměl být takovou idylkou.

"Měli takovou docela volnou lásku. V podstatě si oba dělali, co chtěli, když zrovna nebyli spolu," svěřil eXtra.cz zdroj, který Adama i Dianu dobře zná, a naznačil tak, že za rozchodem mohla stát i nevěra, kterou jeden z partnerů přestal tolerovat.

Diana se navíc prý ráda urvala ze řetězu ve společnosti a Adam to pak za ni musel hasit. "Když to Dianka přežene s vínem, není to zrovna radost pohledět," dodal zdroj.

Mišík rozhodně nesmutní, že zůstal bez přítelkyně, vždyť ona se nějaká zase najde. „Teď to vypadá, že jsem si řekl ‚Nový rok, nové začátky‘. Utnout dlouholetý vztah jsem ale neplánoval. Konečně dostal můj song V Tobě ten správný kontext: ‚Stojím tady sám, stojím tady sám, stojím tady sám‘,“ řekl v rozhovoru pro časopis Rodina DNES.

Synovi slavnějšího Vladimíra Mišíka (71) na Dianě také vadilo, že si ho dobírala kvůli tomu, že nedokončil ani střední školu. „To jsem taky dostával pořádně sežrat. Jenže já prostě školu ke svému povolání nepotřebuju, i když i na tento obor školy jsou,“ postěžoval si.

Související články

Další články