Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Rozchod Petra Borkovce a Kataríny Knechtové? Podívejte se, co zpěvačka vzkázala světu!

+ Dalších 36 fotografií
Už před dvěma týdny jsme na eXtra.cz informovali, že to mezi Petrem Borkovcem (18) a Katarínou Knechtovou (37) stále nesmírně jiskří. Jejich románek začal už v průběhu pěvecké soutěže SuperStar 2018 a i když se Kateřina k jejích vztahu nikdy nevyjadřovala, Petr se toho nebál. Teď to vypadá, že je mezi nimi definitivní konec!

Vztah Petra Borkovce a Kataríny Knechtové byl už od počátku nejasný a oba dva aktéři kolem toho mlžili. Zatímco Katarína se nevyjadřovala vůbec, Petr se občas přeřekl nebo na jejich vztah poukazoval maličkostmi, kterých si všimlo pouze pozorné oko.

Jejich románek trval necelý půlrok a teď se zdá, že je všemu konec! Petr Borkovec totiž nadobro smazal všechny fotografie s Katarínou. Kromě toho se konečně, i když ne úplně přímo, vyslovila i samotná Katarína!

Krátce poté, co Petr smazal fotografie, zveřejnila Katarína fotku sebe samotné a k tomu dodala dost krátkou a výstižnou větu: „Myslím na vše hezké, co přijde.“ Naznačuje snad, že poté, co ukončila jednu etapu svého života s mladým a talentovaným Petrem, je otevřená nové lásce?

Mohlo by vás zajímat

Další články