Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Rozchod Nikol Štíbrové s přítelem: Zkoušeli to dál jen kvůli synovi!

+ Dalších 14 fotografií
Zpráva o rozchodu herečky, moderátorky a jedné z členek 3v1 Nikol Štíbrové (31) všechny pořádně zaskočila. Podle sociálních sítí fanoušci soudili, že se jedná o idylický vztah, který už brzy oznámí svatbu, jelikož zásnuby proběhly na podzim 2016. Místo veselky přišel rozchod a podle informací to skřípalo už delší dobu!

Nečekaný rozchod herečky Nikol Štíbrové (31) šokoval fanoušky i média. Na první pohled dokonalá dvojice s teprve ročním synem to ale ve skutečnosti neměla vůbec tak růžové, jak se mohlo zdát. I když nešlo o hádky a spory či jiné závažné problémy, oba se rozhodli vztah ukončit.

Nikol potvrdila, že ve vztahu už delší dobu nebyla šťastná stejně jako její partner a pro dobro syna to ukončili. Nic to ale nemění na tom, že se denně vídají a snaží se být těmi nejlepšími rodiči. Pro web eXtra.cz se rozhodla promluvit blízka osoba Nikol Štíbrové.

„Neklapalo jim to už několik týdnů, s Martinem zjistili, že jsou životně každý někde jinde, v poslední době je už spojoval jen Mathias,“ uvedl pro eXtra.cz zdroj z Nikolina okolí.

Mohlo by vás zajímat

Další články