Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ROZCHOD NA OBZORU? Gondíková s Langmajerem si vyrazili k moři, ale Adéla se vrátila domů sama! Co se mezi partnery stalo?

Ještě nedávno byli samý úsměv.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie
Herečka a moderátorka Adéla Gondíková si pořádně užila létání. Během šestatřiceti hodin totiž absolvovala dvakrát pětihodinový let mezi Prahou a Kanárskými ostrovy. Ale zatímco z Prahy letěla společně se svým partnerem Jiřím Langmajerem, zpátky cestovala sama. Co se během těch pár hodin na ostrově stalo?

„S Jirkou jsme na ostrov Fuerteventura přiletěli ve čtvrtek večer a já jsem v sobotu ráno letěla zpátky, protože jsem měla večer představení v divadle. Jirkovi to výjimečně vyšlo tak pěkně, že mohl na Kanárech zůstat a trochu se zrekreovat,“ vysvětlila Adéla. Oba herci totiž nepřiletěli k moři na dovolenou, ale kvůli natáčení filmové komedie Sezn@mka, která koncem července zamíří do kin, přesněji má premiéru 27. července.

Jiří s Adélou hrají manžele, přesto měli ovšem společný jen jeden natáčecí den v Praze a jeden na Fuerteventuře. „Manžel se totiž věnuje spíše jiným ženám, jak už to tak bývá,“ směje se Adéla a dodává: „Sezn@mka je velmi zajímavě zapletený příběh. A Jirka tam má navíc i taneční číslo. Ne se mnou, ale když se vrátil ze zkoušky s choreografem, předváděl mi své pojetí tance cha-cha. To mě bavilo.“

Děj filmu se odehrává mimo jiné v prostředí seznamovací agentury. Co si o tomto způsobu seznamování myslí Adéla? „Muže bych tímhle způsobem asi nehledala. Na druhou stranu mám ale mnoho přátel, kteří se tímto způsobem seznámili a někteří se dokonce i vzali. Tudíž proti tomu určitě nic nemám.“

Související články

Další články