Málokdo by řekl, že taková fiflenka jako Eliška se může zamilovat do rybáře, který většinu času tráví u rybníka a nějaké mejdany ho nezajímají, ani pozlátko českého šoubyznysu. Ale stalo se, pár spolu randí už tři čtvrtě roku a vypadalo to, že to bude mít konec jak z pohádky. Jenže…

Jak se k němu modelka přestěhovala na venkov do Katlova, kde si konečně mohou užívat milostných radovánek a nikdo je nevyrušuje, tak by se zdálo, že budou i přitom zadělávat na miminko, které by si Jakub tolik přál. Ale tady nastává ten zádrhel. Bohatý rybář by do početí dítěte šel hned, jenže jeho milá ho v jeho snu dost brzdí a tam nastává ten kámen úrazu.

„Chtěla bych s ním mít dítě, ale na všechno je spousta času. Neshodneme se v tom, máme na to jiný názor,“ svěřila se Super.cz Bučková. Jakub už po svém potomkovi nesmírně touží, možná by si tím chtěl i Elišku pojistit, aby mu náhodou nepláchla zase mezi pražské zbohatlíky, se kterými se donedávna setkávala. Ale na to se cítí ještě mladá a chtěla by v modelingu něco dokázat, i když co si budeme nalhávat, čas ani Miss nezastaví a za chvíli bude na přehlídková mola příliš stará.

Přitom je ale zvláštní, že zrovna Jakub se tak hrne do dítěte, když pořád někde cestuje. Dokonce nám pořád do redakce chodí e-maily o tom, jak Eliška není jeho jediná a nejradši by se rozdal i mezi jinými dívkami, čemuž se nám nechce věřit, že on by svou lásku podváděl.

Ovšem otázka založení rodiny není to jediné, v čem se jinak zamilovaný pár hádá. Vágner je zvyklý pobývat po celém světě v jakýkoliv teplotách, ale Česká Miss je kvůli své muší váze dost zimomřivá, takže pořád do Kuby hučí, aby radši létali do tepla, jenže on si do toho nenechá kecat a hned je oheň na střeše.

Sice mluví o svatbě, ale zatím to spíš s přibývajícími hádkami vypadá na rozchod. Asi by si nejdřív měli ujasnit své priority, než budou plánovat veselku, aby předešli zbytečnému rozvodu…