Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

ROZCHOD místo svatby! Hrdlička to odpískal a opustil Borhyovou!

Takový to byl pěkný pár!
Zdroj: Profimedia.cz
V nováckém studiu bude v následujících dnech pěkně dusno. Lucie Borhyová (37) a sporťák Michal Hrdlička (26) se rozešli! A to ještě před několika týdny plánovali svatbu…

Tak tohle nikdo nečekal, Lucie je zase sama! Jak píše expres.cz, její snoubenec, novácký sporťák Hrdlička před dvěma týdny sbalil kufry a od krásné moderátorky se odstěhoval.

Je to přitom pár týdnů, co oba ještě zamilovaně vrkali a plánovali svatbu. Šuškalo se dokonce, že by se mohli vzít někde v klidu v zahraničí. Jenže smůla, Lucie se ani u druhého tatínka svých dětí snubáku nedočká. Proč se pár rozešel, čtěte ZDE.

Pár se rozešel jen patnáct měsíců poté, co se jim narodila dcerka Linda. Je to už podruhé, co novácká moderátorka zůstala s miminkem sama. Předchozí partner Nico Papadakis (36), kterému Hrdlička jakoby z oka vypadl, se na Lucii vykašlal, ještě než se syn Lucas narodil.

No, uvidíme, třeba to ještě urovnají, ale ve studiu (když Borhyová končí Televizní noviny a uvádí svého kolegu exmilence Hrdličku, který moderuje sport) bude v následujících týdnech pěkně horko.

Znáte intimní život Michala Hrdličky? Ozvěte se nám na redakce@extra.cz.

Související články

Další články