Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

ROZCHOD: Maruška a Vladimír Růžičkovi už zase ŠLI OD SEBE, tentokrát nadobro?!

Manželé k sobě znovu hledají cestu.
Zdroj: archiv
+ Dalších 28 fotografií
vztahová houpačka
Mezi hokejovým trenérem Vladimírem Růžičkou (55) a jeho manželkou Marií (30) podle všeho v posledních týdnech panuje opět manželská krize. Chomutovem se rozléhají spekulace, co stojí za rozdělením manželství, které ještě na začátku roku vypadalo spokojeně. A prý jde o to, že hokejová legenda nemá na své dvě ženy - manželku a dceru - tolik času, kolik slibovala.

Před necelým rokem prodělalo manželství první vážnou krizi. Krásná Marie se odstěhovala ze společného domu v Chomutově a pronajala si byt v centru města. Vypadalo to, že se blíží rozvod. Jenže Vladimír zabojoval a manželství zachránil.

Teď se Chomutovem šušká, že jsou manželé opět od sebe. "Marii opět došla trpělivost. Vladimír pořád pracuje a na obě nemá tolik času. To se Marii nelíbí. Jestli to je definitivní, to těžko v tuto chvíli říct," řekl nám dobře informovaný zdroj, který si z pochopitelných důvodů přál zůstat v anonymitě.

Oslovili jsme předního českého psychiatra, co si o opakovaných rozchodech myslí. „Tyhle rozchody jsou motivovány nějakým nesouladem. Jestli vyprchaly ty pozitivní věci, tak začnou převažovat ty opačné… Do toho vztahu nevidíme, ale z obecného hlediska je tam řada faktorů, ať jde o vzájemnou přitažlivost, rozdíl v zájmech, věk, ale i třeba hormonální změna po porodu,“ myslí si přední český psychiatr Jan Cimický.

Snad jde jen o drobné neshody, kdy si Marie i Vladimír uvědomí, že v životě jsou horší věci než jen chvilkové neshody.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy