Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Rozchod manželů Prachařových: Víme, kdo stojí za krachem vztahu! Agátě do života rázně vstoupila tato křehká blondýna!

+ Dalších 41 fotografií
Kdo definitivně otevřel Jakubu Prachařovi oči? Kdo mu ukázal, co je Agáta ve skutečnosti zač? Toto těžké břemeno na sebe vzala jeho matka Dana Batulková, za což ji nyní Veronika Žilková nenávidí. A velkou měrou k odhalení nevěrné Agáty přispěla také jedna křehká slečna. Kdo to je?

Veronika Žilková nenávidí Prachařovu matku Danu Batulkovou Proč? Veronika Žilková tvrdí, že Dana Batulková prohledávala Agátinu soukromou poštu, aby dokázala snachu usvědčit z nevěry.

"Jediné pozitivní na tom je, že se Agáta zbaví tchyně, která nectí listovní tajemství, nabourává se jí do Facebooku a informace předává médiím. Doufám, že si najde lepší tchyni, manžela si musí vybrat sama," řekla Blesku naštvaná Žilková.

Jak ale dokázala Batulková prolomit Agátin Facebook? Údajně jí v tom velmi pomohla její dcera Mariana Prachařová! Právě tato křehká blondýna podle informací webu super.cz toužila svého brášku ochránit a pomohla mamince usvědčit nevěrnou Agátu

To znamená jediné. Propukla velká válka mezi dvěma hereckými klany Dana Batulková a David Prachař rodinu Agáty Hanychové nesnáší. A Veronika Žilková také dala najevo, co si o rodičích Jakuba Prachaře myslí. Kdo zatím zkouší stát stranou, je Martin Stropnický Ten se tváří, že má plné ruce práce s armádou a že na rodinné spory nemá čas.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy