Veronika Žilková nenávidí Prachařovu matku Danu Batulkovou. Proč? Veronika Žilková tvrdí, že Dana Batulková prohledávala Agátinu soukromou poštu, aby dokázala snachu usvědčit z nevěry.

„Jediné pozitivní na tom je, že se Agáta zbaví tchyně, která nectí listovní tajemství, nabourává se jí do Facebooku a informace předává médiím. Doufám, že si najde lepší tchyni, manžela si musí vybrat sama,“ řekla Blesku naštvaná Žilková.

Jak ale dokázala Batulková prolomit Agátin Facebook? Údajně jí v tom velmi pomohla její dcera Mariana Prachařová! Právě tato křehká blondýna podle informací webu super.cz toužila svého brášku ochránit a pomohla mamince usvědčit nevěrnou Agátu.

To znamená jediné. Propukla velká válka mezi dvěma hereckými klany. Dana Batulková a David Prachař rodinu Agáty Hanychové nesnáší. A Veronika Žilková také dala najevo, co si o rodičích Jakuba Prachaře myslí. Kdo zatím zkouší stát stranou, je Martin Stropnický. Ten se tváří, že má plné ruce práce s armádou a že na rodinné spory nemá čas.