Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rozchod Lambory a Bezděkové jako blesk z čistého nebe: Jak šel čas s jejich láskou

Andrea Bezděková už netvoří pár s Markem Lamborou.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Rozchod

Spekulace se naplnily. Misska Andrea Bezděková (27) a herec Marek Lambora (26) již netvoří pár. Ještě před nedávnem to přitom vypadalo naprosto ideálně a dvojice působila jako reklama na dokonalou lásku. Spekulace utnuli samotní hlavní aktéři na sociálních sítích.

„S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili, jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu,“ napsal na sociálních sítích herec ze Slunečné Marek Lambora.

Ještě před pár měsíci se přitom na společných fotografiích usmívali a vypadali velmi zamilovaně. Poprvé paparazzi herce a missku Andreu Bezděkovou vyfotili letos v únoru, a tím vyšel najevo jejich vztah. Tehdy oba tvrdili, že spolu chodí již nějakou dobu, jen se to snažili před ostatními utajit.

Na děti nebyli připraveni

V červnu se Andrea zúčastnila svatby své kamarádky Denisy Pfauserové, kde chytila kytici. Do roka a do dne se tak měla podle tradice vdávat. Jenže takové řeči už tehdy Andrea setřela slovy: Na té vlně já ještě nejsem. Ale bylo mi líto, když jsem kytku měla nad hlavou, nechat ji spadnout na zem.“

V létě spolu dvojice strávila romantickou dovolenou u moře a vše vypadalo idylicky. Děti však pár zatím neplánoval. „Děti bych chtěla moc, jen ještě není správný čas,“ podotkla před časem Bezděková pro CNN Prima News. „Mám to úplně stejně. Je ještě brzy. Jednou bych ale chtěl asi dvě, určitě ne jedno. Pokud jich bude víc, jedině dobře, jenom ne najednou,“ nechal se slyšet Lambora. Nyní je však jejich lásce i společné budoucnosti konec, což potvrdili příspěvkem na sociálních sítích.

Související články

Další články