Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Miss Europe a podnikatel Chlad se rozešli: On mluví o alkoholu, ona o žárlivosti

Miss Europe a podnikatel Chlad se rozešli: On mluví o alkoholu, ona o žárlivosti
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Nečekaný rozchod
Vztah miliardáře Richarda Chlada st. (56) a Miss Europe z roku 2016 Lii Kees je u konce. Vášnivý sběratel aut se s krásnou blondýnkou rozešel prý kvůli jejím údajným problémům s alkoholem. Lia to ale rázně odmítá a tvrdí, že chyba není jen na její straně.

"Od 14. června nejsme partneři," oznámil pro Super.cz český miliardář Richard Chlad starší. Ten na vztah vzpomíná jen v dobrém, prý byli úžasný pár, ale jednu věc nezvládl překousnout. "Lia má bohužel jeden obrovský problém. Alkohol," tvrdí Chlad.

Podle něj se půvabná blondýnka snažila se svým údajným démonem bojovat. Bohužel ale marně. "Proto jsem se rozhodl po redigování Liina článku o vzájemném si věnování křídel odletět a nadělit si svobodu jako dárek ke svým narozeninám," vysvětlil pro Super.cz.

Na svou nyní bývalou partnerku ale nezapomněl, prý ji má pořád rád a v něčem mu Lia chybí. "Její skvělá pozitivní ranní nálada a smích mi vždy dokázaly vylepšit i pošmourné ráno. Ti, kdo nás lépe znají, vědí, jak skvěle to mezi námi klapalo. Dokázali jsme společně obohatit každou společnost. Ale to, jak moje bývalá partnerka dokázala prodělat obludnou proměnu po jedné láhvi prosecca, to by mě čím dál víc deptalo," řekl zklamaně Chlad.

Lia ale odmítá, že by měla mít s alkoholem problémy, jak uvádí český miliardář. "O alkoholismus vůbec nešlo. Richard byl hlavně hodně žárlivý," objasnila modelka pro eXtra.cz.

Související články

Další články