Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

ROZCHOD: Kristině Kloubkové zkrachoval vztah s porotcem StarDance Kunešem

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
svatba nebude
Kristina Kloubková (42) je opět sama. Ačkoliv si se svým partnerem, tanečním choreografem a porotcem soutěže StarDance Václavem Kunešem (43) plánovala růžovou společnou budoucnost, plány nevyšly a pár se rozešel.

Kristina Kloubková nejen kvůli rozchodu, ale i kvůli rodinným problémům sešla a hubne jako o závod. I sama moderátorka přiznává, že nevypadá vůbec zdravě a bude muset začít něco dělat, aby opět byla taková, jakou ji diváci znají.

Krásná moderátorka má problémů nad hlavu. „Je pár věcí, které se staly. Šlo to dolů. Ve vztahu už nejsem. Nejsme pár několik týdnů. Není potřeba to víc komentovat. Není to jen tento důvod, staly se i jiné rodinné problémy. Semlelo se to dohromady,“ sdělila serveru super.cz Kloubková, která s Václavem Kunešem tvořila pár více než rok a půl.

Ačkoliv se bývalé hrdličky znaly od školy, láskou k sobě zahořely až o několik let později. Zprvu krásný vztah, v němž oba plánovali společnou budoucnost a svatbu, bohužel dobře nedopadl. Cesty moderátorky a choreografa se rozešly.

Kloubková má na muže zřejmě smůlu, vztahů se jí rozpadlo už několik. Sedm let žila i s hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem, následně se dala dohromady s Alanem Bastienem, ani s ním to ale pohledné moderátorce nevyšlo. Zdánlivě dokonalý vztah pak měla s Karlem Moravcem, s nímž má dceru Jasmínku, ten se ale rozpadl především kvůli tomu, že Moravec už další děti nechtěl.

Související články

Další články