Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Rozchod Karlose Vémoly a Ceterové: Lela mu vyčetla nevěry a utekla na Slovensko

Rozchod Karlose Vémoly a Ceterové: Lela mu vyčetla nevěry a utekla na Slovensko
Zdroj: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
+ Dalších 18 fotografií
vztahy
Vztah MMA zápasníka Karlose Vémoly (35) a Lely Ceterové (30) už byl v nestabilním stavu posledních několik týdnů. A teď přišel rozchod, který 'Terminátor' oznámil na svém Instagramu. Vyjádřil se dokonce k údajné nevěře a tomu, jak to teď bude s maličkou osmiměsíční Lili.

Poslední týdny nebyly pro Karlose Vémolu a jeho partnerku Lelu Ceterovou ty úplně nejlepší. Sice se snažili své fanoušky přesvědčit, že jsou ve skutečnosti dokonalá a šťastná rodina, někteří jim to stejně nevěřili. A teď je všemu konec. Karlos oznámil v noci na Instagramu rozchod a Lele poslal jasnou zprávu.

"Jen naši blízcí ví, jak to mezi námi opravdu bylo a já se k našemu rozchodu dál nebudu nikomu vyjadřovat. Na rozdíl od partnerky, já na matku své dcery žádnou špínu zveřejňovat nikdy nebudu, o údajných nevěrách apod. Všechno jednou bohužel končí, byla to vše moje vina, i když jsme v tom byli 2. Od teď se budu jen soustředit na Lili, zápasnickou kariéru a ať jsme s Lelou Ceterovou co nejrozumnější rodiče," vysvětlil Karlos.

I Lela své fanoušky informovala o rozchodu. "S partnerem prožíváme období plné změn. Jsme však rodiče překrásného děvčátka a to je pro nás oba důležité. Můj partner má náročné období, zdravotní komplikace a potřebu soustředit se na svou kariéru. Já se budu věnovat dcerce a svým aktivitám, Karlos má vytvořený prostor na rekonvalescenci a uspořádání duše i těla. Zklamala mě Karlosova nevěra, přetrvávala mezi námi krize, proto jsem odcestovala do Bratislavy, kde jsem si připravila potřebné záležitosti na stěhování. Tomu zabránil covid, ze kterého se musíme vyléčit, a potom odjíždíme," informovala Lela a pod příspěvkem jí za to lidé obdivují.

Ceterová vypěnila

Lela si totiž moc nehlídala vlastní nervy a před několika týdny napsala pod jednu z Karlosových fotek drsný komentář, kterým ho obvinila z nevěry. "A ty dvě kurvy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč s nimi si foto nedáš? Nehraj to na Instagramu na rodinku... hodně lidí ví, že zrovna ty andílek nejsi a mě už došla trpělivost. Klamání už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy," napsala Lela pod fotku. Komentář však po několika málo minutách zmizel

Poslední dny musely být pro celou tříčlennou rodinku vyčerpávající. Karlos se totiž nakazil koronavirem a od něj to chytila i Lela s maličkou Lili. Dcerku málem vezli do nemocnice se čtyřicítkami horečkami. Holky jsou však už bez teplot a nezbývá nic, než čekat, dokud se nevyléčí úplně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy