Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bára Jánová o rozchodu s milencem: Nezarazím to, mlží mrcha Sylva ze Slunečné

Vítězslav Bečka chodil dříve  Bárou Jánovou.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
spekulace
Představitelka Sylvy ze Slunečné, Bára Jánová (31), je zřejmě single. Po osmi měsících vztahu s Vítězslavem Bečkou (26) došlo údajně k rozchodu, ale rozhodně ne ve zlém. Herečka Bečku stále podporuje v tom, co dělá a shání pro něj finance na to, aby byla vydána jeho sbírka básní.

Sylva Popelková ze Slunečné sice nemá problém s tím, když si hraje s muži, její představitelka Bára Jánová je však naprostý opak. A teď podle Expresu řeší rozchod, web totiž přinesl informaci o tom, že by Jánová a Vítězslav Bečka už neměli být spolu.

"Já na to teď nebudu odpovídat. Nezlobte se. Já to nebudu potvrzovat ani vyvracet," odpověděla na dotaz. Prý byla překvapená a zajímalo ji, odkud se k nim tato informace dostala. Zdroj blízký Báře i Vítězslavovi webu řekl, že byl rozchod velmi náhlý: "Bylo to velmi rychlé a nečekané. V jednu chvíli byli spolu a působili jako pár roku a najednou se rozešli. Nikdo to nečekal."

I kdyby se rozešli, tak v dobrém

Co však je jasné, i kdyby k rozchodu došlo, neproběhl v chladném a zlém duchu. Jánová totiž Bečku i nadále podporuje v tom, aby mohl vydat svou sbírku básní a pomáhá mu k tomu pomocí sociálních sítí sehnat prostředky. Toho si umělec velmi váží a je za to vděčný. "Nezarazím to, ale komentovat to nebudu," uvedla Jánová pro Expres.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy