Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Bára Jánová o rozchodu s milencem: Nezarazím to, mlží mrcha Sylva ze Slunečné

Zdroj: TV Prima archiv
+ Další 4 fotografie
spekulace
Představitelka Sylvy ze Slunečné, Bára Jánová (31), je zřejmě single. Po osmi měsících vztahu s Vítězslavem Bečkou (26) došlo údajně k rozchodu, ale rozhodně ne ve zlém. Herečka Bečku stále podporuje v tom, co dělá a shání pro něj finance na to, aby byla vydána jeho sbírka básní.

Sylva Popelková ze Slunečné sice nemá problém s tím, když si hraje s muži, její představitelka Bára Jánová je však naprostý opak. A teď podle Expresu řeší rozchod, web totiž přinesl informaci o tom, že by Jánová a Vítězslav Bečka už neměli být spolu.

„Já na to teď nebudu odpovídat. Nezlobte se. Já to nebudu potvrzovat ani vyvracet,“ odpověděla na dotaz. Prý byla překvapená a zajímalo ji, odkud se k nim tato informace dostala. Zdroj blízký Báře i Vítězslavovi webu řekl, že byl rozchod velmi náhlý: „Bylo to velmi rychlé a nečekané. V jednu chvíli byli spolu a působili jako pár roku a najednou se rozešli. Nikdo to nečekal.“

I kdyby se rozešli, tak v dobrém

Co však je jasné, i kdyby k rozchodu došlo, neproběhl v chladném a zlém duchu. Jánová totiž Bečku i nadále podporuje v tom, aby mohl vydat svou sbírku básní a pomáhá mu k tomu pomocí sociálních sítí sehnat prostředky. Toho si umělec velmi váží a je za to vděčný. „Nezarazím to, ale komentovat to nebudu,“ uvedla Jánová pro Expres.

Související články

Další články