Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Rozchod I ošklivá nemoc: Čím si prošla princezna Adélka z pohádky Kouzelník Žito?

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 33 fotografií
osudy slavných
O Vánocích nás v České televizi čeká premiéra pohádky Kouzelník Žito, kde se hlavní ženské role ujala mladičká Anna Kadeřávková (22). Ta si za svůj život prošla věcmi, které si nedokáže představit ani leckterý padesátník. Je krásná, talentovaná, ale útrap má víc než dost. V červenci letošního roku oznámila rozchod s tehdejším přítelem Johanem Mádrem (24) a dlouhodobě bojuje s krutou nemocí.

Anna Kadeřávková, nejvíce známá jako Rozina Maléřová ze seriálu Ulice, se ve vánočním čase objeví na obrazovkách jako princezna Adélka v pohádce Kouzelník Žito Je to její vůbec první princeznovská role a podle traileru to vypadá, že ji ztvárnila zdařile. Ve skutečnosti však její život pohádkový není a jako princezna si nežije. V létě se rozešla s dlouholetým přítelem a to ještě není to nejhorší. Bojuje totiž s lymeskou boreliózou v posledním stádiu, které se bohužel nedá vyléčit.

Borelióza byla Aničce diagnostikována už v sedmi letech po kousnutí klíštětem Tenkrát to přeléčila antibiotiky a tím celá léčba skončila. Podle vlastních slov začala v 15 letech pociťovat silnou únavu, bolesti hlavy a malátnost. Se svou nemocí se nakonec rozhodla poprat na speciální klinice v Německu a byla velmi rozčílená, že si čeští lékaři nevěděli s její nemocí rady. S boreliózou se bude muset potýkat do konce života, a tak jí nezbývalo nic jiného, než se s ní naučit žít.

Anička dlouhodobě tvořila pár s hercem a moderátorem Johanem Mádrem. Byli spolu dva a půl roku a jejich rozchod fanoušky šokoval. Na sociálních sítích sdíleli s veřejností společné chvíle a spousta lidí jim držela palce. Rozchod Anna Kadeřávková oznámila 11. července na svém instagramovém profilu. Sama nevěděla, jak ohledně rozchodu napsat citlivé oficiální prohlášení a přiznala, že se s Johanem rozešli už před delší dobou a jen čekali, až budou připraveni vyjít s pravdou ven. O rozchodu se více rozpovídala až po delším čase, dala si ale moc dobrý pozor, aby neřekla něco nevhodného.

Je až zázrak, že přes všechny neblahé události v jejím životě vypadá stále tak dobře. Je jasné, že na natáčení můžeme za jejím dokonalým vzhledem hledat maskéry, nicméně v reálném životě to je právě ona, kdo svému obličeji dodává kouzlo. Kvůli lymeské borelióze začala jíst zdravěji než kdy dřív, a tak se jí už tak pěkná postava ještě více formuje. Ačkoliv dostala od života naloženo, může ji těšit, že jí bylo do vínku naděleno tělo modelky a obličej anděla

Související články

Další články