Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Rozchod?! Gulaši vzal dráhu, Vlaďka Erbová ho doma marně vyhlíží

+ Dalších 18 fotografií
Rozchod?
Všechno jednou končí a možná i tahle velká láska mezi Vlaďkou Erbovou (37) a hokejistou Michalem Gulaši (32). Podle informátorů portálu Expres.cz se totiž Gulaši opět vydal na tah, z kterého se ale nevrátil.

Modelka Vlaďka Erbová (37) si prochází těžkým obdobím s přítelem. Slavný hokejista Michal Gulaši ji totiž koncem března podvedl s kamarádkou, za což zpytoval svědomí. Byla to velká kauza a Vlaďka se kvůli tomu náležitě rozčilovala. Po nějaké době se to však uklidnilo a vypadalo to, že je vše už v naprostém pořádku. Nejnovější informace nyní však ukazují opak. Krize zřejmě zažehnána nebyla.

Podle zdroje webu Expres.cz se ale Gulaši dlouho na uzdě neudržel. „Mezi Vlaďkou a Michalem to zase vře. Gulaši se celý víkend neukázal doma a nedal o sobě vědět. Vůbec nevěděla, kde je a co se děje. Vypadá to na definitivní konec jejich vztahu,“ sděloval brněnský informátor Expresu.

Podle všeho to tedy vypadá na úplný rozpad jejich vztahu. Bude se tedy Erbová muset od hokejisty stěhovat? A kam půjde, jestli to opravdu dopadne finálním rozchodem? Zůstane v Brně, kde si získala množství klientek jako manikérka, nebo se vrátí k rodičům do Mostu? To vše zatím zůstává otázkou a vše se ukáže, až se Gulaši vrátí domů.

Mohlo by vás zajímat

Další články