Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rozchod Borhyové a Hrdličky: Stojí za tím Inna Puhajková? Trávili spolu moc času!

Inna trávila s Michalem hodně času…
Zdroj: profimedia.cz / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Jen co se rozešel televizní páreček Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26), tak do redakce eXtra.cz začínají proudit velmi pikantní podrobnosti, že se nestačíme divit. A že my tu jsme zvyklí na ledacos. Ale že by za krachem jejich lásky měla stát Hrdličkova sporťácká kolegyně Inna Puhajková? Tak to dostalo do kolen i nás.

Většinou bývalí partneři tvrdí, že za krachem jejich velké lásky nestojí nikdo třetí. Jenže téměř vždy je to tak, že bohužel jeden z partnerů zatouží po něčem jiném, než co má doma. A hned je oheň na střeše.

Bylo tomu tak i u Lucie Borhyové a Michala Hrdličky? Hlasy z Novy tvrdí, že Lucie na něco Michalovi přišla. A také se šušká, že pohledný sporťák trávil hodně času se svou kolegyní ze sportovní redakce Innou Puhajkovou. Tu ale Lucie považovala vždy za fajn holku a milou kolegyni.

Nevíme, co všechno se nyní Lucii honí hlavou, ale faktem je, že Michal je mladý kluk a sexy holky se kolem něj jen točí. Pokud byla Lucie skutečně vyměněna za mladší model, je to pro blonďatou moderátorku rána pod pás.

Faktem je, že Michal trávil hodně času s mladou a půvabnou Innou. Jsou to blízcí kolegové ze sportovní redakce a několikrát spolu byli viděni na večírku. Zatímco Lucie se doma stará o děti, tak Inna je svobodná a má čas na to, aby si užívala nočního života.

„Asi tak třikrát jsem je potkal v centru Prahy. Většinou to bylo kolem druhé ráno, jak si ve veselé náladě objednávali jednoho panáka za druhým. Bylo na nich vidět, že si mají opravdu co říct. Nevědět, že Michal žije s Lucií Borhyovou, tak si snad myslím, že vrkají jako milenci. Jiskřilo to hodně,“ prozradil nám člověk, který Innu a Michala načapal několikrát v baru nad drinkem.

Ano, samozřejmě může jít jen o kolegiální nevinnou pitku. Ale proč s nimi nebyli i další lidi ze sportovní redakce? Proč byli jen oni dva? Innušku vždy přitahovali urostlí a bohatí sportovci. Michal je ze zámožné rodiny a hraje fotbal, ale žádná hvězda typu Jardy Jágra nebo Radka Štěpánka to fakt není. Navíc vždy tvrdil, že Lucii miluje.

Co se mezi Lucií a Michalem skutečně stalo, ví jen oni dva. A možná někdo třetí. Pokud by se ukázalo, že třetím vrcholem trojúhelníku je skutečně Inna, bylo by na Nově hodně dusno. Nedokážeme si představit, že by Michal s jednou randil, s druhou vychovával děti a s oběma vesele pracoval. Asi nás čeká ještě hodně zajímavé pokračování.

Znáte intimní život Michala Hrdličky? Ozvěte se na redakce@extra.cz.

Související články

Další články