Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Rozchod Barbory Polákové a Pavla Lišky: Odloučení tajili tři roky!

Poláková s Liškou se rozešli asi před třemi lety.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Oficiální konec

Po spekulacích konečně vyšla pravda na povrch. Zpěvačka Barbora Poláková (37) a herec Pavel Liška (49) už spolu asi tři roky netvoří pár. Potvrdili to v rozhovoru pro Reportéra, v němž také přiznali, že navštěvovali psychoterapie a snažili se před mediálním humbukem uchránit hlavně jejich dvě společné dcery.

Rozchod se jim úspěšně podařilo tajit tři roky. Nakonec ale v rozhovoru pro Reportéra zpěvačka Barbora Poláková a herec Pavel Liška přiznali, že spolu už dávno nejsou. O rozchodu věděli pouze jejich nejbližší. „Neměli jsme potřebu to oznamovat nějak oficiálně. Asi jsme si potřebovali nechat nějaký čas pro sebe a zesílit. Zpevnit se,” vysvětlili ve společném interview.

Dodali také, že ani jeden nejsou ten typ, který by sdílel fotografie s dlouhými statusy, v nichž by se ze svých pocitů vypsali. Taky bylo jasné, že až to jednou řekneme, tak spolu, určitě ne každý zvlášť, ale postupně jsme to oddalovali, oddalovali a průběžně nás doháněly různé nepříjemné otázky a situace,” uvedli.

Děti na prvním místě

Chtěli se také vyhnout mediálnímu humbuku kvůli jejich dcerkám Ronje (5) a Riku (4). „Žádný článek nezmizí a jednou – brzy – i naše dvě dcery budou umět číst. Proto jsme čím dál intenzivněji přemýšleli, jak udělat, aby bylo naráz všechno vyřčeno, tím to mediálně zhaslo a my měli před veřejností tuhle kapitolu uzavřenou,” doplnil Liška.

Oba zároveň navštěvovali psychoterapie. Nechtěli, aby jejich hádky překročily únosnou míru. Terapie přišly na řadu, když jsme se oba shodli na tom, že už bychom brzy mohli přetáhnout ten čas, kdy se dva lidi přestanou vnímat a respektovat, čímž bychom o sebe přišli definitivně. Už to u nás příliš často lítalo do červenejch,” vysvětlila Poláková, která je navštěvuje i nyní po rozchodu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy