Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Rozchod: Anna Polívková vyměnila Michala Kurtiše ze StarDance za hezouna z Muže roku

+ Dalších 18 fotografií
nová láska
Herečka Anna Polívková (40) dlouhá léta randila s tanečníkem Michalem Kurtišem (29), se kterým tančila v roce 2013 v divácky oblíbené taneční show StarDance. Nyní je všechno jinak a Anna tanečníka vyměnila za o 13 let mladšího Jiřího Matouška (27), který není ve světě šoubyznysu žádným nováčkem.

Herečka Anna Polívková se během natáčení StarDance v roce 2013 zamilovala do tanečníka Michala Kurtiše. S přibývajícími ročníky to vypadá, že StarDance funguje nejenom jako taneční soutěž, ale také jako seznamka.

Michal Kurtiš se do oblíbené herečky okamžitě zakoukal a byla z toho láska jako trám. Ještě před několika měsíci se spekulovalo o tom, jestli náhodou do toho pár konečně už nepraští. Bohužel místo svatby se konal po šesti letech rozchod.

Anna Polívková vyměnila tanečníka za o třináct let mladšího Jiřího Matouška, který se v roce 2012 zúčastnil Muže roku a také se utkal o titul nejhezčího homosexuála. Evidentně to s ním myslí herečka vážně, protože s mladým modelem vyrazila na dovolenou do Mexika. Informaci přinesl deník Aha!

Jiří Matoušek o jejich společné dovolené informoval na sociálních sítích, ale rozhodně se kdoví jak nerozepisoval. „Na cestě kolem Yucatanu,“ napsal.

V minulosti už StarDance spojila dvojice Jitku Čvančarovou s Petrem Čadkem nebo Marii Doležalovou s Markem Zelinkou. V podzimní řadě StarDance se objeví například Eliškou Bučkovou opuštěný Jakub Vágner, herečka Veronika Kubařová nebo zpěvačka Tonya Graves, tak uvidíme, jestli vykvete nějaká nová taneční láska i letos.

Mohlo by vás zajímat

Další články