Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Rozchod Angie Mangombe a Pepy Kůrky baví internet. On je příživník a ona se nechce starat o dítě, kritizují lidé

Rozchod Angie Mangombe a Pepy Kůrky baví internet. On je příživník a ona se nechce starat o dítě, kritizují lidé
Zdroj: Herminapress/Profimedia/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
konec vztahu

Spor mezi Angie Mangombe a Josefem Kůrkou po vzájemném rozchodu se stal už veřejnou záležitostí. Vše odstartovala svou zprávou influencerka, následně se však přidal i Kůrka. Na jeho prohlášení, že bývalá partnerka neměla zájem starat se o rodinu, bývalá účastnice reality show Like House kontrovala tím, že se o ni nedokázal finančně postarat. "Jako veřejně známá osoba bude mít výdělky minimálně za reklamy a spolupráce na sociálních sítích. Tak to matce roku nějak početně nevychází," komentuje hádku na Facebooku Petra. A nejen ona se "kauzou" baví. 

V otevřenou válku vypukl spor Angie Mangombe a Josefa Kůrky poté, co se spolu rozešli. Nyní na sebe oba hážou špínu a obviňují se z různých věcí.

Do médií zprávu nejdříve vypustila právě Mangombe, ale Kůrka cítil potřebu sdělit světu i svůj úhel pohledu. Jeho prohlášení, v němž tvrdil, že bývalá partnerka neměla zájem starat se o rodinu, influencerku pořádně rozčililo. Na Instagramu tak následně Muži roku oplatila podobnou mincí.

"Já jsem se vyjádřila tak diplomaticky a hezky jsem to ukončila. Celou vinu jsem hodila na sebe a myslela jsem si, že se domluvíme, očividně ale ne. Pepa má nutkání o tom mluvit. Já už se na ta vyjádření nechci ani koukat. On ze mě udělal člověka, že nejsem doma a chodila jsem pryč od něj i od Rafíka," napsala Angie ve svém dlouhém vyjádření.

"Chodila jsem do práce vydělávat peníze. Víte, co je pravý důvod, proč jsme se rozešli? Tohle vám Pepa asi neřekne, ale já jsem ho neustále nabádala k tomu, aby byl trošku víc chlap a aby se o nás postaral a já jsem nemusela vydělávat peníze. Chtěla jsem, abychom se měli dobře. Teď už mi došla trpělivost s tím živit chlapa," pokračovala.

Doporučené video: Angie Mangombe a Josef Kůrka promluvili o svém vztahu


Matka nestojí o dítě a táta je příživník, komentují lidé

Lidé na sociálních sítích se sporem bývalých partnerů baví. V hodnocení Mangombe a Kůrky jsou rozdělení. "Máma nestojí o dítě a táta je příživník, nechá se živit. Takže oba stoji za ho*no. On má být živitel rodiny. Asi to neměla lehké s frajerem," myslí si Václava.

"On suploval matku, takže se měl starat o dítě a ještě vydělávat? Aha," nesouhlasí s ní Carmen. "Jako veřejně známá osoba bude mít výdělky minimálně za reklamy a spolupráce na sociálních sítích. Tak to matce roku nějak početně nevychází," myslí si Petra. "Ona ho musela živit, ale podle zrušené insolvence mu jen Nova loni vyplatila 320 tisic," dodává Carmen další detaily.

"No a co prachy ze soutěže na ostrově (Kůrkova účast v Survivoru, pozn. red.)? Asi má holka velký nároky. A ani to není omluva pro to, že opustila své miminko! Kolik je svobodných matek, které by nedaly své dítě ani za milion. No asi by neměla čas a prachy na kadeřníka, nehtíky a značkové hadry! Fakt matka roku a ještě se zveřejňuje," nebrala si servítky Kamila. Dlužno ale dodat, že podle Kůrky je dohoda taková, že se v péči o malého Rafaela budou střídat po týdnu.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy