Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Rozchod a hned nová láska: Mladičká Eliška Rusková ze SuperStar randí se starším klukem

+ Dalších 13 fotografií
Nový přítel
Benjaminek z loňské SuperStar Eliška Rusková (16) má nového přítele. Zamilovanou fotkou, na které se líbají, všem vyrazila dech. Rozchod s Tobiášem, s nímž randila už během pěvecké soutěže, totiž do světa nevytroubila. Víme, kdo je její nový objev!

Eliška Rusková (16) byla několik měsíců nezadaná a nikomu to neřekla! Pískle ze SuperStar 2018 dalo už v lednu kopačky Tobiášovi, který ji měl údajně podvádět. Po jejím boku už je nový chlapec, tentokrát si vybrala staršího.

Eliška randí s Marthym Duffkem (21), který je muzikant z kapely Realita. Dělí je věkový rozdíl pěti let, který sice není propastný, na šestnáctiletou dívku je ale jednadvacet přece jen trošku moc.

Momentálně si užívají dovolenou v italské Florencii, odkud pozdravili fanoušky zamilovanou fotkou. Pusinkují se na ní tak vášnivě, že jim ani není vidět do obličeje. „Dovolenkujeme,“ připsala ke snímku Rusková.

Ta v loňské SuperStar skončila na druhém místě, porazila ji Tereza Mašková (23). Sláva je zatím nesemlela, na rozdíl od jiného finalisty a zajdy Knechtové Petra Borkovce (19), který minulý týden čelil oplétačkám s policií.

Mohlo by vás zajímat

Další články