Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Rozchod a hádka kvůli Heleně Třeštíkové! Zbídačená Katka se zastala filmařky: VIDEO

+ Dalších 32 fotografií
narkomanka katka
Před třemi měsíci redakce eXtra.cz uskutečnila setkání nejslavnější narkomanky Česka Katky Bradáčové (40) a filmařky Heleny Třeštíkové (69). Obě spolu dlouhé roky pracovaly na slavném dokumentu, ale jejich cesty se o něco později rozdělily... Až v redakci eXtra.cz se obě ženy po dlouhém odloučení setkaly. Helena dala Katce slib, který před několika dny do puntíku splnila... Jenže vše má smutnou zápletku, u které eXtra.cz bylo s kamerou!

Bylo to setkání, že oběma aktérkám stékaly slzy po tváři. Katka se s Helenou Třeštíkovou roky neviděly a vůbec netušily, zda někdy bude ještě příležitost se potkat Redakce eXtra.cz, která sleduje osud narkomanky Katky, dala oběma ženám příležitost se setkat v našem studiu. Ani jedna příleřitost neodmítla... Dokonce dala Helena Katce slib, že jí koupí stan a přislíbila, že by mohlo vzniknout pokračování slavného dokumentu - pro Katku by to prý znamenalo nový životní impulz.

I když to nejprve vypadalo, že Helena se na Katku vykašle, nebylo tomu tak. Slavná filmařka měla hodně práce a svůj závazek vůči Katce jen časově posunula. Redakci eXtra.cz se teď podařilo zjistit, že Helena svůj slib před pár dny skutečně splnila. "Ano, Helena mě kontaktovala přes DropIn a dala mi peníze. Docela hodně peněz," prozradila nám na kameru Katka, za kterou jsme se vydali.

Důvodem totiž bylo, že byla devět dnů nezvěstná, když se rozešla s přítelem Jirkou, který nás požádal, abychom s ním Katku hledali Když jsme se dopravili na pražskou Invalidovnu, Katka se vrátila na místo, kde s Jirkou přečkávala v kanále. Oba jsou v rozchodové fázi a Katka si přišla jen pro věci... Jenže se strhlo něco, co nebylo vůbec příjemné. Katka s Jirkou se začali hádat, a to především kvůli Heleně Třeštíkové.

Co přesně se v pondělí na pražské Invalidovně mezi oběma dnes už bývalými partnery dělo, na to se podívejte v exkluzivním videu. Připravujeme i další část, kterou přineseme ve středu ve 12 hodin na portálu eXtra.cz.

Související články

Další články