Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rozbrečela se štěstím! Neuvěříte, co dostala Kateřina Kristelová od miláčka Řepky…

Zdroj: instagram
+ Další fotografie
Kateřina Kristelová oslavila v úterý osmatřicáté narozeniny. A rozhodně šlo o událost, kterou si vychutnala nejen se svou milovanou rodinou, ale i se svým partnerem Tomášem Řepkou (43). Redakci eXtra.cz svěřila, jaký krásný dar od svého vyvoleného dostala. A rozhodně nejde o nic levného...

Řepka ukázal, že když jde o dárek pro svou láskou, umí opravdu snést modré z nebe. „Na narozeniny pozval Tomáš mě a moji rodinu k Emanuelovi Ridimu do restaurace na loď, kde jsme si to užili, a doma jsem pak dostala poukaz na dovolenou podle svého výběru. Na mém listě přání figuruje nejvýš Tokio, to je můj sen. Tomáš už v Japonsku byl a já bych si tam chtěla dát sushi a projet se šinkanzenem právě s ním,“ prozradila nám svůdná blondýnka, která sotva zadržovala slzy štěstí.

Narozeniny nebyly nijak výjimečně pompézní. Katka byla ráda, že je se svými nejbližšími, a vychutnala si pohodový večer. Kdy se s Tomášem vydají do Japonska, sama ještě neví, ale ráda by co nejdříve. Prý uvidí, jak zvládne najít prostor mezi svými pracovními závazky.

Související články

Další články