Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rozbitý obličej a otřes mozku: Hokejistu z Moravy napadlo 15 agresorů

Michal Hlinka v nemocnici.
Zdroj: HCdukla.cz/Instagram
+ Další 2 fotografie
Není tomu dlouho, co byla napadena legenda hokejové Dukly Marek Melenovský (41). S otřesem mozku nyní skončil i další hokejista Michal Hlinka (25), jehož společně se dvěma kamarády napadla partička, která podle všeho čítala až 15 lidí. Útok se stal na severu Moravy.

Měl to být klidný večer, který chtěl Michal Hlinka strávit v poklidu se dvěma kamarády. To se ale nevydařilo. Místo toho byl ale napaden partou agresorů. V prvoligové Dukle si teď nezahraje několik týdnů.

„Na jihlavského útočníka a jeho dva kamarády zaútočila ve večerních hodinách větší skupina 12–15 nepřizpůsobivých občanů. Policie ČR má k dispozici záznamy a bude toto napadení řešit,“ píše se na webu HC Dukla.

„Mám otřes mozku, zlomený nos, hematomy a tržnou ránu u pravého oka. Přišel jsem k tomu jak slepý k houslím, oni měli opodál nějakou svoji oslavu a část z nich na mě a mé dva kamarády zaútočila,“ prozradil.

„Kdyby se mi nepodařilo rychle utéct, dopadl bych asi výrazně hůře. Nemohl jsem teď pořádně spát, ale už je mi o něco lépe,“ dodal. Případ je v řešení policie.

Související články

Další články