Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Rozbité vztahy! Jak to má Ondra Brzobohatý se svou matkou Hanou? Není to nic pěkného…

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Že láska může rozbít pevné rodinné pouto? O tom se už popsaly stohy papíru. Jinak tomu není ale ani v případě rodiny Hany Gregorové (65). Kvůli její lásce k Ondřeji Koptíkovi (33) se s ní přestal bavit její syn i dcera... Redakce eXtra.cz má detailní informace o tom, jak k sobě rodinní členové aktuálně přistupují. A je to hodně smutná skutečnost.

Hana Gregorová je bezmezně zamilovaná do mladšího muže – Ondřeje Koptíka, se kterým se v minulosti rozešla proto, aby mu následně odpustila. A jak to vypadá, jejich láska jim od té doby jen kvete. Koptík se vzpamatoval, když podstoupil odvykací léčbu kvůli závislosti na drogách a seká latinu. Románově by se dalo napsat, že v tuto chvíli láska hory přenesla.

Ovšem návratem Gregorové ke Koptíkovi na oblíbenou herečku zanevřel zbytek rodiny, který si pamatuje, jak Koptík vyšiloval, když mu Gregorová sbalila ruksáček a vyhodila ho ze svého bytu. Následovalo Koptíkovo běsnění na Facebooku, když skládal pornobásně a postoval soukromé snímky s herečkou, na kterých jim to mimochodem dost slušelo.

„Ondřej ani Rola se s matkou nebaví. Je mezi nimi absolutní vztahové ticho. Neválčí ani matce Koptíka nerozmlouvají, ale prostě nekomunikují. To už pár měsíců trvá. Stydí se za to, že se ke Koptíkovi vrátila, a nejraději by byli, kdyby ho pustila k vodě a byla sama nebo si našla nějakého solventního muže. Prostě s její láskou nesouhlasí,“ řekl nám dobře informovaný člověk blízký Ondřeji Brzobohatému.

Redakce se snažila hudebníka kontaktovat, ale nereagoval. Stejně tak jsme se snažili kontaktovat Koptíka, ale ani od něj nepřišla žádná reakce. Vztahy v rodině Hany Gregorové jsou tak napnuté jako tětiva luku. Možná ale časem Gregorové potomkům dojde, že člověk žije jen jednou, a když někoho miluje, měli by mu to přát. Koptík je totiž trdlo, které uvízlo v citech ke starší ženě a jestli mu rozhodně něco jde dobře, tak po bolestech, kterými si v životě Gregorová prošla, jí nabízí zábavu a zapomenutí. Třeba Rola i Ondřej časem pochopí, že jejich matka Koptíka opravdu miluje, a ze své tvrdosti poleví. A všichni zase budou jako jedna velká rodina – šťastní a plní pozitivních emocí…

Související články

Další články