Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Rozběsněný Roman Ondráček: Davida a jeho ženu zasypal novou várkou odporných nadávek

Roman Ondráček dál běsní: Michala Davida a jeho ženu zasypal novou várkou nadávek
Zdroj: koláž eXtra.cz/eXtra.cz Tomáš Martínek/eXtra.cz Martin Procházka
+ Dalších 58 fotografií
spor

Dříve byli známý zpěvák Michal David a moderátor Roman Ondráček blízcí přátelé. Nyní si ale nemůžou přijít na jméno. Poté, co člen dua Těžkej Pokondr ztropil scénu na křtu hitmakerova nového alba s názvem Funky 2 a následně napadl jeho ženu Marcelu, se podle informací webu Expres.cz spor vyostřil i prostřednictvím sociálních sítí. 

Žádal omluvu

Drama, které se v minulém týdnu odehrálo na slavnostním křtu nového alba zpěváka Michala Davida, bylo jako tsunami v klidných vodách českého showbyznysu. Roman Ondráček, bývalý člen uskupení Těžkej Pokondr, si sice na pódiu se známým hitmakerem střihl jejich společný hit Rakeťák, následně mu ale přeskočilo.

Na akci, kde nechyběl ani tým eXtra.cz, začal Ondráček nejdříve slovně urážet svého letitého kamaráda a následně fyzicky napadl jeho manželku Marcelu. Zasáhnout nakonec musela ochranka, která společně s podnikatelem a majitelem casina Leonem Tsoukernikem nepříčetného moderátora vyvedla z prostor Obecního domu, kde se akce konala.


Podle informací, které přinesl web Expres.cz, to ale Ondráčkovým vyhazovem ze křtu rozhodně neskončilo. Oba oblíbení interpreti v hádce pokračovali dál prostřednictvím Facebooku. Moderátor totiž požadoval okamžité stažení z prodeje nového CD Funky 2, na němž se nachází jejich společná píseň.

„Ty by ses měl především omluvit Marcele a mně za to tvé představení na křtu. To ostatní už byl jen důsledek tvého jednání. A jinak žádné CD stahovat z prodeje ani opravovat nebudeme. Můžeš si to dát právníkům i policajtům, jak je ti libo. Ale hlavně by ses měl léčit,“ napsal Michal David svému, nyní již bývalému kamarádovi.


Sprcha vulgarismů

Jenže Ondráčkova reakce na zpěvákova slova byla vše, jen ne smířlivá. „Už s tebou nic nechci mít a na rozdíl od tebe ti to napíšu, ty připos*ánku," nešetřil vulgarismy Ondráček a opět se pustil do Marcely. "Tvé nej Yoko Ono ještě jednou moc poděkuj za rozm*dání našeho x let dlouhého vztahu. Udělej si aspoň trochu času na smsku, když mi asi chceš napsat, ty hajzle,“ pokračoval vytočeně.

Manželka Michala Davida se od moderátora místo omluvy dočkala jen dalších sprosťáren. „Děláš si pr*el, že bych se měl já omluvit Marcele, která mi přišla dát pěstí a ještě mi řekla, že jsem čů*ák a všechno jsem dom*dal? A tobě bych se měl omluvit přesně za co? Asi za to, že jsem ti pohladil hlavu? CD se z prodeje stahovat BUDE!!! Ty mi pošli smlouvu s Brainzone a nejlíp do mailu, ty jelítko, soptil Ondráček.

„Se*u na to, Michale. Už nikdy ti nenapíšu Majkle nebo Míšo a teď už opravdu, ty připose*o, s tebou nechci mít až do konce života nic společného. A to jsem tě ještě chtěl, ty ko*ůtku, pozvat na oslavu narozenin Niny, protože tě máme... Měli jsme rádi. Kluky to, ty vemínko, moc mrzí a Ninu taky, ale já si od té tvé ku*dy, když ona mi říká před lidmi čů*áku, nenechám kazit rodinné vztahy a hlavně ne s dětmi. Teď mi tvoje strašně šikovná Yoko Ono připomněla, že už dost,“ dodal závěrem moderátor, který se v současné době již nachází v péči odborníků v psychiatrické léčebně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy