Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Rouška a rukavice: Narkomanka Katka se vypravila do supermarketu

Zdroj: archiv eXtra
+ Dalších 22 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Nejznámější narkomanka Česka Katka (42) si uvědomuje vážnost situace ohledně nákazy koronavirem a nic nepodceňuje. Získali jsme její aktuální snímek z nákupů v jednom pražském supermarketu a kromě roušky měla i ochranné rukavice. Zajímavý pohled se nabídl i na zadní kapsu jejích kalhot. V ní se skrýval nůž...

Katka překvapila všechny svým čistým oblečením a stavem. "Byla ve formě. Naposledy jsem jí viděl u vás na portálu, jak cestuje metrem, ale tam byla poněkud unavená. Při nákupu v supermarketu měla roušku, igelitové rukavice a vypadala dobře. Nakupovala ovoce a zeleninu a něco na zub," uvedl pro eXtra pozorný čtenář, který Katku vyfotil. O cestě Katky v MHD jsme psali ZDE

Nůž na obranu?

Známá česká narkomanka dokazuje, že i v její komunitě se aktuálně dbá na zvýšenou ochranu před nákazou koronavirem. Katka si je totiž plně vědoma, že v případě nákazy by to s ní nemuselo dopadnout dobře. "Mám zdravotní problémy s játry, prodělala jsem všechny typy žloutenek," řekla eXtra.cz před časem. Právě lidé, kteří mají zdravotní problémy, se vedle seniorů řadí v případě nákazy do nejrizikovější skupiny.

Katka kromě roušky a igelitových rukavic nepodceňuje situaci ani na ulici. Ze zadní kapsy kalhot, jak je vidět na snímku, jí trčí totiž zavírací nůž. Člověk totiž nikdy neví, co se může v prostředí, kde pobývá, stát.

Evidentně je Katka opět ve formě... Možná právě nastalo období, kdy se rozhodne seknout se svou závislostí. Držme jí palce.

Související články

Další články