Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Rostou jako z vody! Kate s Williamem ukázali děti, nic roztomilejšího dnes neuvidíte

Zdroj: archiv Kensington Royal
+ Dalších 43 fotografií
Královská rodinka
Rodinka jako ze žurnálu! Vévodkyně Kate (37) a princ William (37) v továrně na potomky zastavili výrobu a užívají si s těmi, které už mají. A urozené dětičky rostou jako z vody. Princ George (5) zdědil po tatínkovi šibalský kukuč, princezna Charlotte (4) je už velká slečna a malý princ Louise (1) zatím moc netuší, co se to kolem něj děje.

Málokdy dávají nahlédnout do svého soukromí, ale tentokrát udělali výjimku. Kate Middleton (37) a princ William (37) se pochlubili svými třemi dětmi, které jsou v nástupnické linii na britský trůn.

„Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou nadšeni, že se mohou podělit o nové rodinné fotografie,“ hlásá příspěvek na Instagramu. Rodinka si užila den v nově otevřené zahradě Královské zahradnické společnosti.

Snad největší radost měl malý princ Louis (1), který dováděl na houpačce. Štěstím ale zářili i jeho starší sourozenci princ George (5) a princezna Charlotte (4).

Mrkněte do galerie, nic roztomilejšího už dnes neuvidíte!

Související články

Další články