Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

ROSTOU DO KRÁSY: Z dcer Daniela Landy se vylouply půvabné slečny, podívejte

ROSTOU DO KRÁSY: Z dcer Daniela Landy se vylouply půvabné slečny, podívejte
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Landovy holky
Bude je muset držet na řetězu, nebo mu pořádně zvlčí. Dcera Anastázie (21) už vyletěla z hnízda, teď ale Daniela Landu (50) čeká trápení s dvojčaty Roxanou a Rozálií (obě 16). Z písklat totiž rostou půvabné krásky, které o nápadníky nebudou mít nouzi. Může se tak stát, že Landa bude muset znovu povolat Žita 44!

Jediný chlap a čtyři holky v baráku. Taková je situace Daniela Landy (50), který má s manželku Mirjam Landovou (49) tři dcery. Nejstarší Anastázie (21) se už podle maminky odstěhovala, ještě jsou tu ale dvojčata v rozpuku!

Zatímco Roxana (16) jako by z oka vypadla Landovi, Rozálie (16) je podobná spíš na maminku. Ta si je vzala jako doprovod na středeční módní přehlídku v Praze, kde rozdávaly úsměvy do hledáčků fotoaparátů.

Je jisté, že dalších pár let bude Landa svádět vnitřní boj. Sice má už natrénováno s Anastázií, teď ho ale čeká dvojnásobný nával nápadníků, kteří se budou chtít vloudit do přízně jeho dcer. Tak snad bude spíš vlídným tatínkem a znovu se v něm neprobudí Žito 44, který měl bojovat na Blízkém východě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy