Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Roste ve mně nový život! Blogerka Nikol Moravcová se pochlubila těhotenským bříškem

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
příchod miminka
Blogerka Nikol Moravcová (31) si v srpnu loňského roku vzala pohledného Slováka Karola a už nyní oznámila radostnou novinku. Ze známé české moderátorky se již brzy stane maminka. Momentálně je ve čtvrtém měsíci těhotenství a svým fanouškům na Instagramu sdělila, co ji v tomto krásném období trápí.

Nikol Moravcová se se svým manželem poznala přes seznamku Tinder a v loňském srpnu si ho vzala na střeše paláce Lucerna. Nyní se už mladý pár chystá na roli rodičů, miminko by mělo přijít na svět zhruba za pět měsíců.

Blonďatá kráska se fanouškům svěřila se svými pocity ohledně těhotenství. „Je to opravdu tak. Za necelý půl rok budeme tři! Už 4 měsíce ve mně totiž roste nový život! Někteří z vás už možná tušili a někteří na vlastní oči viděli, jak se za rohem objeví první břicho a pak teprve zbytek. Strašně ráda bych vám napsala, že je to nejhezčí období v životě ženy, ale zatím trpím jak zvíře! Proto jsem vás poslední dobou trochu zanedbávala, ale můj život se kompletně změnil. Jinej životní styl, režim, priority, nálady a vlastně i šatník,“ popsala Nikol, co ji trápí.

Ačkoliv se na miminko nepochybně těší, první měsíce jsou pro ni peklem a zdá se, že si teď užívá především těhotenských nevolností. Nezbývá než Nikol držet palce, že se jí od těchto útrap brzy uleví a bude si moci svůj stav užívat naplno.

Související články

Další články