Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Roste jako z vody: Rytmus ukázal syna a řekl pravdu o jeho tváři, kterou nikdo neviděl

Zdroj: archiv P. Vrbovského
+ Dalších 19 fotografií
šťastná rodinka
Jasmina Alagič (30) nedopatřením ukázala synovu tvářičku, Rytmus (43) to teď za manželku musí žehlit. Drsného rappera otcovství změnilo a v posledním půlroce je plný něhy. Nekompromisní však zůstal v otázce Sanelova (6 měsíců) soukromí. Přes tohle zkrátka vlak nejede!

Tvářičku jejich syna až do pondělí nikdo z fanoušků neviděl. Jasmina Alagič si asi nevšimla, že na fotce je i rodinný portrét, kde je Sanelův obličej zřetelně rozpoznatelný. Rytmus z toho nemá vůbec radost.

„Ne, tvářičku neukazujeme, maximálně přes kreslený filtr. Nechceme, aby se jeho tvářička šířila na internetu mezi cizími lidmi,“ prohlásil rapper.

Nakonec se však u fotky milovaného syna stejně rozněžnil. „Tento náš malinký červík má necelých 6 měsíců. Neuvěřitelné, jak to letí a jaké štěstí nám do života vnesl. Doporučuji každému, kdo se cítí být dobrým tátou, který se stará o rodinu,“ dodal Rytmus.

Je dobře, že se slavná dvojice chová takhle zodpovědně. Internetová stopa jen tak nezmizí a Sanel by v budoucnu mohl rodičům pořádně vyčinit, kdyby k jeho soukromí přistupovali jinak.

Související články

Další články