Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Roste jako z vody: Malý Quentin Kokta je celá Ornella, po tátovi zdědil nepěknou věc

+ Dalších 13 fotografií
PLOD NEVĚRY
Ornella Koktová (26) může být pyšná mamina! Její šestiletý synátor Quentin čím víc roste, tím je jí podobnější. Josef Kokta (62) přiznává, že jeho páté dítě po něm zdědilo jen nechuť ke sportu.

Quentin po mně zdědil jen nadání pro lenost na sporty. Co se týče pohybových aktivit, je to pecivál jako já. Ony mu nejdou, navíc ho to nebaví. Kluci v jeho věku už to jedou, ale jeho nějaké kopání a fotbaly netankují. Ani cvičení ve školce neuznává. Učitelky se ho stále snaží k tomu přimět, ale on jim na to kašle. A v tom se vidím, byl jsem úplně stejný,“ přiznal eXtra.cz Josef Kokta (62).

„Na tyhle věci je pomalejší, ale zase je nadaný technicky. Už v tomhle věku si střihá videa, a to se vším všudy. Sám si taky založil YouTube kanál. Až se toho trošku bojím, jak bude tahle generace ovlivněná umělou inteligencí a počítači. Celkem mám pět dětí a je zajímavé sledovat, jak je každé úplně jiné. Jsou to individuality. Jsem přesvědčený, že i z Quentina vyroste hodný kluk,“ dodal pyšný taťka a manžel Ornelly Koktové (26).

Na Quentina nedávno nesmyslně útočili lidé na sociálních sítích kvůli roztomilému oblečku na dětskou oslavu, naštěstí takové hlouposti klučinu nijak nezajímají a dál si užívá dětství. Akorát bez sportu, který mu připadá na hlavu.

Mohlo by vás zajímat

Další články