Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Roste jak z vody: Princ George slaví 8, takhle ho zvěčnila maminka Kate

Roste jak z vody: Princ George slaví 8, takhle ho zvěčnila maminka Kate
Zdroj: archiv britské královské rodiny
+ Další 3 fotografie
královská rodina

Už je to osm let od slavného okamžiku, kdy se princi Williamovi a vévodkyni Kate narodil prvorozený syn George. Princi, kterého na fotografii zvěčnila jeho matka, gratuluje celá Británie.

Britská královská rodina slaví. Přesně před osmi lety se totiž narodilo první dítě prince Williama a jeho ženy, vévodkyně Kate - princ George. Následně přivedli na svět ještě princeznu Charlotte (6) a dalšího bratra, prince Louise (3).

Kate, která se netají tím, že ráda fotí, ani tentokrát neváhala a svého syna na památku zvěčnila. Při tom nezapomněla ani na nedávno zemřelého prince Philipa (†99). Na fotce, kterou následně zveřejnili na svém oficiálním instagramovém účtu, sedí mladý George na kapotě auta značky Land Rover. O té je známo, že ji měl rád právě pradědeček oslavence princ Philip.

Princ Philip zemřel letos 9. dubna po dlouhodobých zdravotních problémech. Rakev s jeho ostatky vezla na pohřbu právě upravená verze Land Roveru.

Bystrým pozorovatelům též neušlo, že na fotografii má George triko značky John Lewis v hodnotě necelých 300 Kč. Lze se tak domnívat, že právě tento model půjde v britských obchodech brzy na dračku.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy