Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Roste do krásy! Která slavná zpěvačka obléká dceru jako malou modelku?

Té holčičce nechybí kuráž stejně jako její mamince.
Zdroj: Instagram/Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Je jí teprve sedm let a už si zkouší doma roli modelky. Proč taky ne. Na šoubyznys a hledáčky fotografů už je zvyklá od kočárku a exhibicionismus má po své krásné mamince, ale i tátovi zpěvákovi. Kdopak je tahle malá cácorka, která předvádí mámin outfit?

Když se narodíte zpěvačce, herečce či modelce, tak už do vínku máte dánu nějakou tu potřebu předvádět se. Přeci jen od kolébky jste středem pozornosti nejen svých rodičů, ale i fotografů a novinářů. Proto se není čemu divit, že se malá dcera Dary Rolins (42) ráda ukazuje a (prozatím) pořádá mamince módní přehlídky.

Zpěvačka je na Lauru tak pyšná, že její snímek ihned umístila na svůj Instagram a ten okamžitě vyvolal pozitivní ohlasy. Dokonce by některé modelingové agentury chtěly malou Lolu zastupovat.

To zpěvačka zatím zatrhla, ale třeba o Lauře Homolové ještě uslyšíme, jak dobývá světová mola. Zatím ji mamka vede spíš k tanci, hlavně baletu a ještě by ji ráda viděla jako krasobruslařku.

Na všechny koníčky se ji snaží doprovázet a dcerce se co nejvíc věnovat. A my jsme pro vás zmapovali holčičí den Dary a Laury, jak si to holky dokážou spolu užít. Jen se podívejte do naší fotogalerie.

Související články

Další články