Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ross z Přátel vykradl hospodu: Já to nebyl, věřte mi, dušuje se herec v KOMICKÉM VIDEU

+ Další 3 fotografie
Humor ho nepřešel! Oblíbený herec David Schwimmer, kterého znáte z fenomenálního sitcomu Přátelé, velice vtipně zareagoval na to, že ho lidé na sociálních sítích označují za dvojníka pohřešovaného zloděje z anglického Blackpoolu.

Před pár dny se blackpoolští policisté dožadovali pomoci od občanů, když sdíleli snímek zloděje, který kradl v místní restauraci. Ten ale podle většiny diskutérů jako by z oka vypadl známému herci Davidu Schwimmerovi, který se proslavil rolí roztomilého všeználka Rosse Gellera v seriálu Přátelé.

Z příspěvku policistů se velmi rychle stal virál, který bavil a stále baví statisíce lidí po celém světě. A dostal se i k samotnému Schwimmerovi, kterého pobavil také.

Sám oblíbený herec se k celé situaci vtipně vyjádřil na svém facebookovém profilu. „Strážníci, přísahám, že já to nebyl! Jak můžete vidět, byl jsem v New Yorku,“ napsal Schwimmer k videu, kde herec napodobuje svého dvojníka.

Smysl pro humor mají evidentně i sami policisté, kteří po zloději pátrají. Toto vzkázali na svém oficiálním Facebooku: „Díky všem za vaše rychlé reakce! Případ jsme vyšetřili opravdu dopodrobna a musíme potvrdit, že v toto datum byl David Schwimmer v Americe. Omlouváme se, že to tak je. Ale díky Davidovi, že je tu pro nás! Vážíme si jeho podpory!“

Zloděj však stále nebyl dopaden.

Související články

Další články